זעם באפרת על רביבי: "אתה לא מייצג אותנו" - 0404
זעם באפרת על רביבי:

זעם באפרת על רביבי: "אתה לא מייצג אותנו"

סערה בישוב אפרת שבגוש עציון לאחר שראש מועצת אפרת עודד רביבי תקף ראשי רשויות ביו"ש שהחרימו פגישה עם ראש הממשלה וכינה אותם: "סוחרי גופות".

הדברים קרו לאחר שראש מועצת שומרון יוסי דגן, ראש מועצת בנימין ישראל גנץ, וראש מועצת קריית ארבע אליהו ליבמן יצאו בעקבות הפיגועים הקשים למאבק על הבטחון והבניה, והחרימו פגישה עם ראש הממשלה לאחר שהתברר להם כי אין בכוונתו לספק את צרכי הבטחון ליו"ש.

רביביינה את החרמת הפגישה עם ראש הממשלה, כינה את ראשי הרשויות "סוחרי גופות" ואמר: "תפסיקו לסחור בגופות ובדם שנשפך כדי להשיג אישורי בנייה… מדיניות כזו בנוסחה של בתים תמורת דמים עוד עלולה לייצר מדרג בו תמורת ילד קטן שנרצח נבנה ישוב ותמורת חייל שנרצח נסתפק בכיכר".

הדברים עוררו זעם רב באפרת. סגן ראש מועצת אפרת לשעבר, ג'וש אדלר, הוציא מכתב חריף לתושבי אפרת בו הוא תוקף את רביבי על דבריו ואומר: "האמירות הללו של עודד רביבי לא מייצגות אותי וגם לא את רוב תושבי אפרת. התביישתי ונפגעתי עמוקות לקרוא באתרי החדשות באינטרנט בטלוויזיה ובעיתונות, כיצד תקפת בפומבי וללא בושה את עמיתיך ראשי מועצות יו"ש.

ולא רק שתקפת, אלא שאף השתמשת בביטויים ובמושגים קשים, ונמוכים. לומר על ראשי המועצות שהם "סוחרים בגופות הנרצחים" ?? לומר להם "תפסיקו לסחור בגופות ובדם שנשפך כדי להשיג אישורי בנייה"??

ביו"ש "סוחרים בדם"? הם עושים "סחר מכר בגופות" נרצחי המחבלים? כמה נמוך אפשר לרדת? אתה לא מייצג אותי באמירות קשות אלו, ואני בטוח, גם לא את רוב תושבי אפרת.

אתה יודע היטב שהם לא "מחרימים", אלא מפגינים ושולחים מסר חד וברור שהם חשים חולשת הממשלה בטיפול בטרור הערבי הרצחני".

לבסוף פנה גו׳ש בדרישה לרביבי: "אתה חייב התנצלות בפומבי בפני ראשי המועצות שתקפת במילים קשות ובמושגים כל כך אכזריים. אתה חייב להודיע בפומבי שאתה מייצג רק את עצמך ולא את המועצה או את תושבי אפרת".

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com