הרמטכ"ל ספד לצביקה לוי: "אבידה גדולה לאלפי חיילים בודדים - איש שכולו חסד" - 0404
הרמטכ דובר צה"ל

הרמטכ"ל ספד לצביקה לוי: "אבידה גדולה לאלפי חיילים בודדים – איש שכולו חסד"

ראש המטה הכללי רב-אלוף גדי איזנקוט וראש המטה הכללי המיועד, אלוף אביב כוכבי ספדו ל״אבי החיילים הבודדים״ וחתן פרס ישראל למפעל חיים, צביקה לוי.

בהודעה משותפת לשניים, כתבו: "לכתו של אלוף משנה במילואים צביקה לוי, חתן פרס ישראל למפעל חיים ואבי החיילים הבודדים, איש שכולו חסד ואהבת אדם, היא אבידה גדולה לאלפי חיילים וחיילות בודדים בהווה ובעבר, שצביקה היה להם לאב שני ולמשפחה, פתח להם דלת לבתים חמים, והיה בעבורם אוזן קשבת וכתף תומכת.

משך עשרות שנים היה צביקה לוחם למען החיילים הבודדים – עודד את עלייתם ארצה וסידר להם בית ומשפחות מאמצות. צביקה לא הסתפק בכך וסרק את הצבא לאורכו ולרוחבו ביקר אותם ותמך ב״ילדיו״ במהלך שירותם, ביציאתם לקורסי פיקוד וקצונה ומשם להמשך דרכם במדינת ישראל.

רוח עשייתו הברוכה תלווה את צה״ל ומבוצעת הלכה למעשה יום יום על ידי מפקדיו. צה"ל מרכין ראש במותו של צביקה לוי, איש יקר ומיטיב, ומשתתף בצערם של רעייתו נעמי וילדיו".

דובר צה"ל

דובר צה"ל

בתמונות: טקס הענקת דרגת אלוף משנה לצביקה לוי לפני כשנתיים על-ידי הרמטכ״ל ואלוף אביב כוכבי.

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com