שייע גלזר הלך לעולמו. זוארץ: "היה סמל ועמוד התווך של הנבחרת במשך שני עשורים" - 0404
שייע גלזר הלך לעולמו. זוארץ: ההתאחדות לכדורגל

שייע גלזר הלך לעולמו. זוארץ: "היה סמל ועמוד התווך של הנבחרת במשך שני עשורים"

חלוץ העבר האגדי של מכבי ת"א ונבחרת ישראל שייע גלזר, הלך לעולמו במהלך השבת בדיוק ביום הולדתו ה-91.

יו"ר ההתאחדות לכדורגל שינו זוארץ, ספד לגלזר: "שייע גלזר הוא סמל ומופת לאורו גדלו וחונכו דורות רבים. יכולתו על המגרש היתה נדירה וסיפור חייו שזור בסיפורה של המדינה. גלזר היה אחד מעמודי התווך של נבחרת ישראל במהלך שני עשורים עם 35 הופעות ו-18 שערים, ובצד היותו חלוץ נפלא היה גם אדם עם חוש הומור ושמחת חיים עצומה.

בדיוק לפני שנה חגגה לו ההתאחדות בתא הכבוד באצטדיון רמת גן יום הולדת 90 יחד עם שחקני נבחרת הנוער, שכללה גם הדלקת נרות חנוכה. אשרי הצעירים שזכו למפגש הזה עם גלזר, אשרינו שזכינו להיות עוד קצת במחיצתו ולכבד אותו. ההתאחדות לכדורגל משתתפת בצער המשפחה ותדע להנציח את גלזר, שעשה כל כך הרבה לטובת הכדורגל שלנו. יהי זכרו ברוך״.

שרת התרבות והספורט מירי רגב, התייחסה במוצאי השבת לפטירתו של גלזר: "הצטערתי לשמוע על פטירתו של שייע גלזר מגדולי שחקני הכדורגל של נבחרת ישראל לדורותיה. שייע היה לא רק חלוץ נפלא על מגרש הכדורגל, אלא גם מגדולי החלוצים של ארגון 'ההגנה' שחבריו לחמו למען תקומתה של מדינת ישראל. נוח בשלום על משכבך שייע. אני בטוחה שאוהדי הכדורגל בישראל יזכרו לעד את תרומתך האדירה לענף".

ההתאחדות לכדורגל

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com