"בוקר טוב, עשרות אלפי השקלים שנגנבו לך ממתינים לך בתחנת המשטרה" - 0404
דוברות המשטרה

"בוקר טוב, עשרות אלפי השקלים שנגנבו לך ממתינים לך בתחנת המשטרה"

"בוקר טוב, עשרות אלפי השקלים שנגנבו לך ממתינים לך בתחנת המשטרה" – כך נשמעה הבוקר (חמישי), שיחת הטלפון בין חוקר המשטרה למנהלת עמותה גדולה בירושלים שדיווחה כי חלק מכספי העמותה נגנבו ממשרדיה.

ראשיתה של החקירה, בעקבות שתי תלונות שהתקבלו בחודשיים האחרונים, לפיהן בוצעו התפרצויות לבניין משרדים בשכונת בקעה בירושלים, במהלכן נגנבו עשרות אלפי שקלים ממשרדה של עמותה גדולה הפועלת בירושלים, ופנקס המחאות ממשרד נוסף.

חוקרי המשטרה שפתחו בחקירה תוך שימוש במגוון פעולות חקירה שונות, גילו כי בחלק מההמחאות בוצע שימוש במספר בתי עסק ובמקביל ערכו מאמצים מודיעיניים שהביאו לאיתור זהותו של החשוד, תושב ירושלים, בן 30, במעשה ולמעצרו הבוקר.

עפ"י החשד, נכנס החשוד באחד מימי השבת כשבתו הפעוטה כבת השנתיים על ידיו, וגנב ממשרדי העמותה עשרות אלפי שקלים ונמלט מהמקום. הבוקר עם מעצרו, הצליחו חוקרי הפשעים במשטרה להשיב את סכום הכסף במלואו, ובשיחה מרגשת שערכו עם מנהלת העמותה בישרו לה כי הצליחו להשיב את כספה והוא ממתין לה בתחנת משטרת מוריה.

במשטרה ציינו, "עבירות התפרצות וגניבה ככלל הנם עבירות חמורות הפוגעות ברכושו של הציבור, במקרה זה, חשיבותו של הכסף שהצלחנו להשיב מקבלת משמעות אחרת, היות ומדובר גם בכספי עמותה גדולה הפועלת בסיוע כספים אלו למען תושבי ירושלים. כנגד החשוד אנו נפעל למיצוי הדין".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com