אולפנה שרבע מתלמידותיה הן תלמידות חינוך מיוחד, זכתה בפרס החינוך הדתי - 0404
אולפנה שרבע מתלמידותיה הן תלמידות חינוך מיוחד, זכתה בפרס החינוך הדתי רועי חדי

אולפנה שרבע מתלמידותיה הן תלמידות חינוך מיוחד, זכתה בפרס החינוך הדתי

השבוע הוכרזו מוסדות החינוך הזוכים בפרס החינוך הממלכתי דתי לשנת תשע”ט, בין הזוכים: אולפנת רבבה (צבי”ה) בשומרון ששמה דגש על העצמת התלמידות וזיהוי הכשרונות הייחודיים להם במהלך שנת הלימודים ורבע מתלמידותיה הן תלמידות .

“מעבר להצטיינות בלימודים שהיא ברורה מאליה, פתחנו בשנה האחרונה סטודיו למחול לבנות, בית מדרש, מרכז עלמה – לזיהוי והעצמת הכשרונות הייחודיים של כל תלמידה”. מספר הרב שמואל וייס ראש האולפנה: “האולפנה שמה לה למטרה לתת מענה תורני ולהעמיד את התורה במרכז העשייה ומצד שני לאפשר לתלמידות מרחב עשייה ופיתוח הזהות האישית תוך חיבור ומעורבות חברתית בנעשה ברחבי הארץ, אם בכך שבנות כתה י’ אירחו תלמידות מאולפנה באשקלון בזמן מתקפת טילים ואם באירועים אחרים”.

האולפנה שהיא אחת משלוש במועצה האזורית שומרון מונה 22 כיתות מתוכן 6 כיתות קטנות של חינוך מיוחד

ראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן בירך את האולפנה והעומד בראשה ואמר: “החינוך הוא הבסיס לכל, ועל כן הוא בראש מעיינינו. נשות ואנשי החינוך המצויינים של השומרון ראויים לפרס הזה, ואנחנו נמשיך לשים דגש על נושא החינוך שהוא היהלום שבכתר השומרון”.

פרס זה מצטרף לפרסים רבים והכרות ארציות נוספים להם זכו מוסדות החינוך השונים בשומרון בשנים האחרונות.

הגב

avatar
  Subscribe  
Notify of
אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com