נעצרו לחקירה 3 חשודים שתכננו וניסו לפגוע באנשי שב''ס באמצעות אמל''ח - 0404
נעצרו לחקירה 3 חשודים שתכננו וניסו לפגוע באנשי שב גוגל מפות

נעצרו לחקירה 3 חשודים שתכננו וניסו לפגוע באנשי שב"ס באמצעות אמל"ח

במהלך השעות האחרונות (רביעי), נעצרו 3 חשודים לחקירה באזהרה, בחשד למעורבות וכוונה לפגוע בחומר נפיץ, אחזקה וסחר של אמל"ח וקשירת קשר לביצוע פשע. על פי החשד, המעורבים, כל אחד על פי חלקו, קשרו קשר ותכננו לפגוע באמצעות פרטי אמל"ח בסוהר המשרת בשירות בתי הסוהר וזאת בהמשך לאירועים האחרונים בהם נעשו ניסיונות לפגוע באנשי שב"ס.

במהלך פעילות שבוצעה בשעות האחרונות, הצליחו שוטרי היאחב"ל וכוחות נוספים לעצור את שלושת החשודים כשברשותם אמל"ח. בעקבות האירועים האחרונים צפויים מעצרים נוספים וככל שיידרש מבחינה חקירתית, יובאו מחר החשודים לדיונים בעניינם בבית משפט השלום בראשון לציון.

במשטרה מדגישים: "לא נאפשר ולא נשלים עם ניסיונות לפגוע בלובשי מדים ואנשי כוחות הביטחון המבצעים את תפקידם במסירות למען אזרחי ישראל. אנו מחוייבים לפעול לחקירת המקרים החמורים שהתרחשו לאחרונה וכוונו נגד אנשי שב״ס, באמצעות כל הכלים והאמצעים העומדים לרשותנו, על מנת למצות את הדין עם אותם פורעי חוק אלימים".

מבזקיםלכל המבזקים

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com