נפגעת חרדה מניסיון פיגוע הדריסה היום: "אנחנו לא מוגנים. אין לנו דבר בסיסי - ביטחון" - 0404
צילום: 0404

נפגעת חרדה מניסיון פיגוע הדריסה היום: "אנחנו לא מוגנים. אין לנו דבר בסיסי – ביטחון"

אמונה מבורך, נפגעת החרדה בת ה-23 מניסיון פיגוע הדריסה היום בטרמפיאדה סמוך לחטמ"ר שומרון, הגיבה לניסיון הפיגוע ולחוסר הביטחון שמרגישים התושבים. בנוסף, ביקשה אמונה להודות לחיילינו היקרים שנטרלו את המחבל בירי מהיר.

אמונה: "עמדתי בטרמפיאדה בבה"ד 3, אני ועוד שני אנשים. תוך 5 דקות מהרגע שהגעתי מגיע אלינו רכב ערבי, מנסה להיכנס בין העמודים של הטרמפיאדה, אנחנו בהלם, לא מבינים מה קורה! רצים מאחורי הבטונדה, החיילים מגיבים מאוד מהר, מנטרלים את המחבל, וב"ה אנחנו ניצלים בנס ממש. בזכות התגובה המהירה של החיילים.

אני רוצה להגיד תודה רבה לחיילים שעמדו איתי בטרמפיאדה וב"ה גם בזכותם אני חיה. בריאה ושלמה והכל בסדר.

שמעתי שראש הממשלה נפגש היום עם ראשי הרשויות של יהודה ושומרון הצטלם איתם, כולם מציגים פנים יפות הכל בסדר, כאילו כלום לא קורה כאן. וראש הממשלה, שהוא בעצם גם שר הביטחון, שלנו שאמור לדאוג לביטחון שלנו כאן, לא דואג. זה לא קורה. זה לא קורה בפועל ואנחנו פה חיים בלי ביטחון, ובלי הרגשה הכי בסיסית שצריכה להיות לבן אדם שחי פה – אני מוגן".

מבזקיםלכל המבזקים

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com