ראשי המועצות ביו״ש יחרימו את הפגישה עם ראש הממשלה: ״לא נשמש טפט בהצגה" - 0404
ראשי המועצות ביו״ש יחרימו את הפגישה עם ראש הממשלה: ״לא נשמש טפט בהצגה רועי חדי

ראשי המועצות ביו״ש יחרימו את הפגישה עם ראש הממשלה: ״לא נשמש טפט בהצגה"

‏ראשי מועצות ביהודה ושומרון בהם: ראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן, ראש מועצת בנימין ישראל גנץ, וראש מועצת קריית ארבע אליהו ליבמן, הודיעו הבוקר (רביעי) כי ייאלצו לוותר על הפגישה המתוכננת עם ראש הממשלה, בנימין נתניהו.

במכתבם כותבים ראשי המועצות: "בחודשים האחרונים חווינו בהתיישבות פיגועים קשים, בהם נרצחו: קים לבנגרוד יחזקאל, זיו חג'בי, התינוק: עמיעד ישראל איש רן מהישוב אלון מורה, סמל יוסף כהן, וסמ"ר יובל מור יוסף הי"ד ונפצעו רבים.

בפגישות שנעשו עם ראש הממשלה ואנשי לשכתו, פגישות בהן דרשנו: לבטל את הקיצוץ בסך 400 מיליון ש"ח במרכיבי הביטחון ביו"ש, להשיב את כוחות החיילים שקוצצו באזור, להשיב את המחסומים, לענות בתשובה ציונית הולמת בהתיישבות על פיגועי הטרור. למרבה הצער, הרוב המוחלט של דרישותינו נענו בשלילה בהתחמקות או במריחות. מצפים מאתנו לקבל בהכנעה ולהודות על קידום של מספר תוכניות בודדות, שבחלקן אף ממוחזרות, שלא ניתן בשום אופן לראות בהן פריצת דרך של ממש".

בפגישה הצפויה להתקיים בשעה 10:00 בלשכת ראש הממשלה היו צריכים להשתתף כמעט כל ראשי הרשויות ביו"ש.

מבזקיםלכל המבזקים

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com