תשתית הטרור שהקים חמאס באוניברסיטת ביר זית נחשפה: אלה עשרות הסטודנטים שנפלו ברשת הטרור - 0404

תשתית הטרור שהקים חמאס באוניברסיטת ביר זית נחשפה: אלה עשרות הסטודנטים שנפלו ברשת הטרור

בתוכנית "האולפן הפתוח" עם בועז גולן נחשף אמש (שלישי) כי 69 סטודנטים מאוניברסיטת ביר זית ברמאללה גויסו לשירות בחמאס, דרך ארגון הטרור ("ארגון הסטודנטים" לכאורה) – 'כותלה אל-אסלאמיה'.

בתגובה לגיוסם ע״י חמאס, ארגון פרו-ישראלי, קנארי מישיין, החליט להפיץ את הרשימה השחורה עם שמות הסטודנטים למערכות ביטחון, ממשלות ואוניברסיטאות ברחבי העולם, במטרה למנוע את כניסת הסטודנטים לשטחן ובעיקר כדי למנוע מהם להתקדם בחיים.

חמאס, פועל בדרך של רמייה. הוא פונה לצעירים ומבטיח להם עולם ומלואו בתחום האקדמי. הוא מבטיח להם סיוע במימון הלימודים ועוד ואכן מקיים. הסטודנטים, אינם מבינים שהתמורה תדרש בהקדם. פעילי ארגון הטרור דורשים מהסטודנטים לתת בתמורה סיוע בהעברת כספים, בפעילות נוספת ובכך הופכים אותם ברגע אחד לפעילי טרור של חמאס.

כאמור, התמונות, השמות והפעילות, מועברים לממשלות, למערכות ביטחון בעולם ולאוניברסיטאות במטרה לחסום את הסטודנטים פעילי חמאס.

בתמונות כאן: הפעילים שנחשפו, דוגמא למייל שנשלח לאוניברסיטאות ועוד. (צפו בוידאו המצורף בפרשה שנחשפה בתכנית ״האולפן הפתוח״ עם בועז גולן.

ערוץ 20

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]