דרישה נוספת נשלחה ליועמ״ש לפעול נגד עיתון הארץ: ״לשון הרע על הציבור״ - 0404
דרישה נוספת נשלחה ליועמ״ש לפעול נגד עיתון הארץ: ״לשון הרע על הציבור״ אתר הארץ

דרישה נוספת נשלחה ליועמ״ש לפעול נגד עיתון הארץ: ״לשון הרע על הציבור״

אחרי שמכתבו של עו״ד יניב לנקרי ליועץ המשפטי לממשלה נשלח בשבוע שעבר וזאת בדרישה כי יפעל על פי סמכותו בעניין חוק לשון הרע כנגד עיתון הארץ, היום נשלח מכתב דרישה נוסף, הפעם בשמו של מנכ״ל מועצת בית אריה. המכתב שנשלח ממשרדה של עו"ד יעל תותחני.

כזכור, עיתון הארץ הכפיש ציבור שלם ולכאורה הסית כנגדו, לאחר שיוסי קליין פרסם מאמר וציין כי הדתיים הלאומיים מסוכנים יותר מהחיזבאללה, כי אותם אי אפשר להרוג. כזכור, הכתבה עוררה זעם רב והורים שכולים שקראו בחדשות 0404 את ההתייחסות לכתבה ההזויה, דרשו לפעול נגד הכתב והעיתון.

במכתב נוסף שכאמור נשלח ליועץ המשפטי לממשלה, אביחי מנדלבליט, דורש מנכ״ל מועצת בית אריה כי היועמ״ש יפעיל סמכויותיו לפי סעיף 4 לחוק איסור לשון הרע. במכתב שנשלח ממשרד עורכי דין צוין כי המנכ״ל, יוסף דרדיגר, שירת כחובש קרבי ביחידת ״אגוז״ וממשיך לשרת עד ימים אלו במילואים. דרדיגר מתנדב רבות ואף הקים פעילות ענפה בתחום ההתנדבות. דרדיגר, דורש כי מנדלבליט יפעל באחת משתי אפשרויות: יורה על הגשת כתב אישום או לחילופין, יתן הסכמתו להגשת קובלנה פלילית פרטית כנגד יוסי קליין ועיתון ״הארץ״ בגין פרסום לשון הרע על הציבור.

מבזקיםלכל המבזקים

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]