שת״פ חדש בעולם התקשורת: ערוץ 20 מתחיל בשידורי אקטואליה בשעות הבוקר - 0404
שת״פ חדש בעולם התקשורת: ערוץ 20 מתחיל בשידורי אקטואליה בשעות הבוקר ערוץ 20

שת״פ חדש בעולם התקשורת: ערוץ 20 מתחיל בשידורי אקטואליה בשעות הבוקר

בשורה לעם ישראל: ערוץ 20 יחל לשדר תכניות אקטואליה החל משעות הבוקר. השידורים יחלו כבר במהלך החודש הבא.

ערוץ 20 בטלוויזיה ותחנת הרדיו גלי ישראל חתמו על הסכם שיתוף פעולה. במסגרת ההסכם, במהלך החודש הבא צפוי ערוץ 20 לפתוח את הבוקר, החל מ-07:00, עם תכניות האקטואליה של גלי ישראל, שישודרו עד לשעה 13:00. במקביל, רדיו גלי ישראל ישדר במהלך היום מבזקי חדשות שתפיק מחלקת החדשות של ערוץ 20.

במסגרת ההסכם, הותקנו מצלמות באולפני רדיו גלי ישראל הממוקם בגבעת זאב וכן שודרג ציוד טכני – כך שיאפשר שידור איכותי לטלוויזיה. הצדדים, הקימו יחד מערך טכני הכולל אנשי תוכן, דיגיטל וטכנאים, הפועלים יחד לטובת הפלטפורמה החדשה.

בין התכניות שישודרו בערוץ 20 עד לשעה 13:00: התכניות של שרון גל, שרה ב״ק, ארז תדמור וכן נעם פתחי ויותם זמרי.

מנכ"ל ערוץ 20 שכי פרנץ: "אני מברך על שיתוף הפעולה עם גלי ישראל ומשוכנע שהשידורים יוסיפו לביסוסו של ערוץ 20 כערוץ חדשותי מאוזן ואיכותי".

מנכ"ל גלי ישראל ישראל פריד: "החיבור עם ערוץ 20 מהווה מכפיל כוח עבור התחנה והערוץ. רצועת הבוקר שהקמנו בגלי ישראל תהדר את מסכי ערוץ 20 בזמן שבשעות העגולות יוגשו מהדורות של מערכת החדשות הציונית הלאומית והמקצועית של ערוץ 20".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]