הנרצח השני בפיגוע בברקן: זיו חג'בי מראשון לציון - משפחתו החליטה לתרום איבריו - 0404
הנרצח השני בפיגוע בברקן: זיו חג'בי מראשון לציון – משפחתו החליטה לתרום איבריו

הנרצח השני בפיגוע בברקן: זיו חג'בי מראשון לציון – משפחתו החליטה לתרום איבריו

הותר לפרסום: שמו של הנרצח השני בפיגוע הטרור הרצחני הבוקר (ראשון) במפעל באזור התעשייה בברקן הוא זיו חג'בי, אב לשלושה בן 33 מראשון לציון. 

משפחתו של זיו הי"ד החליטה לתרום את איבריו וזאת על מנת להציל חיי אדם אחרים. הלווייתו של זיו חג'בי תתקיים מחר (יום שני) בשעה 14:00 במושב ניר ישראל.

זיו היה רואה החשבון של מפעל אלון, המקום בו נרצח, יחד עם קים יחזקאל הי"ד.

אישה נוספת נפצעה באורח בינוני בפיגוע ופונתה לבית החולים – לא נשקפת סכנה לחייה.

הרמטכ"ל סייר במפעל בו בוצע הפיגוע והוחלט על תגבור כוחות בגזרה. כוחותינו מבצעים מצוד נרחב אחר המחבל, ערבי תושב טול כרם בן 23 במצוד משתתפים לוחמים מיחידות מיוחדות – עוקץ, ימ"מ, לוט"ר ודובדבן. כמו כן, כוחות שב"כ ולוחמים מפיקוד מרכז וחטיבת השומרון משתתפים גם הם במצוד.

על פי הדיווחים מהמקום, המחבל כפת את קורבנותיו וירה בהם. 

צפו בתיעוד בריחת המחבל מהזירה כשבידו הנשק.

אסף ברוכי מפקד זק״א גזרת בנימין סיפר בדמעות: ״כשהגעתי לזירה הבנתי שזה ככל הנראה אירוע על רקע לאומני. אני מתנדב כעשרים שנה בארגון בזק״א, בהם הגעתי לטפל בהרבה מקרים קשים בהם נרצחו אנשים נשים וטף על קידוש השם ע״י בני עוולה.

היום כשהגעתי לזירה ביחד עם עוד מספר מתנדבי זק״א המחזה שהתגלה לעיני לא אשכח לעולם. מחבל נתעב רצח בדם קר והוציא להורג ביריות שני מבוגרים בצורה אכזרית אישה בת 28 עובדת במפעל ומנהל במקום כבן 40. האכזריות היתה ניכרת בזירה הקשה. אני ומתנדבי זק״א נוספים טיפלנו במסירות ובנחישות, שמנו את הרגש ואת העצב בצד וטיפלנו בזירה בצורה מקצועית והלכתית.

גופות הנרצחים הועברו למכון אבו כביר לצורך המשך טיפול המשטרה וסיום החקירה. אנו בתפילה לריבונו של עולם שירחם על בניו עם ישראל שזה יהיה באסון האחרון שיאמר לצרותינו דיי".

מבזקיםלכל המבזקים

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com