ליב"ה במכתב דחוף לשרי הממשלה: "בטלו הבאה נוספת של אלפי בני פלאשמורה לארצנו" - 0404
ליב ליב"ה

ליב"ה במכתב דחוף לשרי הממשלה: "בטלו הבאה נוספת של אלפי בני פלאשמורה לארצנו"

מרכז ליב"ה, הפועל לחיזוק זהותה היהודית של המדינה, פנה לקראת סוף השבוע האחרון במכתב דחוף לשרי ממשלת ישראל בו כתב כי "אנו פונים באופן דחוף לאור הפרסומים בתקשורת בדבר הכוונה לאשר בישיבת הממשלה הקרובה הבאת עוד אלפי בני פלאשמורה לארץ. סאגת בני הפלאשמורה היא סאגה שאינה מסתיימת כבר מעל עשרים שנה, כאשר בכל פעם מובטח כי מדובר 'בעולים האחרונים בהחלט'".

עוד נכתב כי "בסדרת תחקירים שערכנו וכן בכתבות שונות בתקשורת, הוכח כי מדובר בקמפיין שקרי ואגרסיבי בעל מקורות מימון שחלקם העיקרי מבית הקרן החדשה לישראל, קמפיין אשר פועל בטענת שווא של 'איחוד משפחות' ושל האשמות בגזענות בכדי להביא לארץ עשרות אלפי אנשים שאינם יהודים".

בליב"ה ציינו עוד במסגרת המכתב כי "לצערנו, פעם אחר פעם, נופלת ממשלת ישראל בפח ומאשרת לעוד אלפי אנשים 'אחרונים בהחלט' להגיע לארץ. פעמים רבות הובטח כבר כי מיד לאחר אישור העלייה ייסגרו המחנות, אך בכל פעם 'צצו' אנשים חדשים והמחנות לא נסגרו. יש לציין כי רבים מאוד מבני הקהילה האתיופית בארץ ('ביתא ישראל') מתריעים על הבעיה החמורה ורואים בה פגיעה גדולה בהם ובצביון עדתם".

"לאור זאת", נכתב במכתב, "ביודעינו כי האופי היהודי של המדינה חשוב לך, אנו מבקשים ממך כבוד השר/ה כי תפעל/י בנחרצות להסיר מסדר היום את ההצעה להכניס עוד אנשים אתיופים שאינם יהודים לארץ, בכדי למנוע מממשלת ישראל שוב ליפול בפח התרמית הזו, ולעצור את הסאגה הבלתי נגמרת הזו".

ליב"ה

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com