הותר לפרסום: ארי פולד הי״ד הוא הנרצח בפיגוע בצומת הגוש - 0404
הותר לפרסום: ארי פולד הי״ד הוא הנרצח בפיגוע בצומת הגוש עמוד הפייסבוק של ארי פולד

הותר לפרסום: ארי פולד הי״ד הוא הנרצח בפיגוע בצומת הגוש

ארי פולד הי״ד, הוא הנרצח בפיגוע הדקירה שארע הבוקר בצומת גוש עציון, הלווייתו תתקיים הערב (ראשון) ב-23:00 בכפר עציון. המחבל הדוקר נורה ונוטרל.

כזכור, ארי נפצע באורח אנוש ולאחר זמן מה נאלצו הרופאים בבית החולים שערי צדק לקבוע את מותו.

ראש המועצה המקומית אפרת, עודד רביבי, והמועצה כולה מודיעים בצער על הרצחו של תושב אפרת, ארי פולד, אב לארבעה, חבר כיתת הכוננות ואיש טוב שהותקף עי מחבל ונפטר מפצעיו בבית החולים. צוותים מקצועיים של המועצה מלווים את בני המשפחה.

ממפלגת האיחוד הלאומי נמסר כי, "מפלגת האיחוד הלאומי מרכינה ראש על הרצחו של חברנו ארי פולד הי"ד. ארי היה חבר מרכז האיחוד הלאומי ואחיו של חברנו איתן פולד, דוברו האישי של ח"כ בצלאל סמוטריץ (האיחוד הלאומי). ארי אוהב הארץ נאבק למענה, איש אמת אכפתי ונעים הליכות. פעל למען ארץ ישראל בכל רמ"ח אבריו בארץ ובעולם.

אנו מחזקים את חברנו איתן פולד שאיבד את אחיו. אנו שולחים את תנחומינו למשפחה. שלא תדעו עוד צער. תנוחמו מן השמיים. אנו מבקשים לנצל את השעה הזו כדי לחזור על דרישתנו להחזיר את ההרתעה הישראלית ולהרוס את כל בתי המחבלים".

בערוץ 20 פורסם כי, ליאור שורקה, חברו של הנרצח, סיפר עליו לסוכנות הידיעות TPS: "ארי, כשמו כן הוא. עסק רבות בהסברה ובהגנה על שמה הטוב של מדינת ישראל, ברשת ובפני אזרחי אומות העולם.

ארי עמד להשיק בימים אלו, אתר הסברה חדש בשפה האנגלית, היה חבר טוב וידעת שיעמוד לצידך ויגן עליך בכל מצב.

מחבל שפל שהגיע מאחוריו, ובצורה פחדנית דקר אותו. ארי היה אחד מלוחמי כיתת הכוננות באפרת, לא ציפינו מארי לפחות. גם לאחר שנפגע, ארי חתר למגע רדף אחרי המחבל כאשר הוא שותת דם, והצליח להגיב ולירות לעבר המחבל".

עוד הוסיף שורקה בדבריו לסוכנות TPS: "אנחנו בטוחים שמותו לא יהיה לשווא, והפעילות שלו תגדל ותלך ותתעצם, אנחנו מצפים מהממשלה, להרוס את ביתו של המחבל בצורה מיידית ולגרש את משפחתו לרצועת עזה בהקדם".

 

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]