אלשיך בהודעה לשוטרים: "העוול שנעשה לשוטרים הוא בלתי נתפס, בפרט בימים בהם הפך העורף לחזית" - 0404
אלשיך בהודעה לשוטרים: דוברות המשטרה

אלשיך בהודעה לשוטרים: "העוול שנעשה לשוטרים הוא בלתי נתפס, בפרט בימים בהם הפך העורף לחזית"

מפכ"ל המשטרה, רב-ניצב רוני אלשיך, שלח הודעה לכלל שוטרי ישראל בה כתב כי הוא ביחד עם השר לביטחון פנים, גלעד ארדן, פועלים באינטנסיביות מול הגורמים הרלוונטיים בכדי לתקן את העוול שנגרם לגימלאי ושוטרי המשטרה באי הכרת תוספת ביטחון תעסוקתי.

אלשיך כתב: "שוטרים וגימלאים יקרים, כידוע לכם, השר לביטחון פנים ביחד איתי ועם פיקוד המשטרה פועלים באינטנסיביות מול משרד האוצר כבר תקופה ממושכת בכדי לתקן את העוול שנגרם באי הכרת תוספת אי ביטחון תעסוקתי לשוטרי וגימלאי המשטרה, בדומה למשרתי הקבע בצה״ל.

כפי שאמרנו בעבר רבות, אנו מתעקשים על הקביעה שיש להחיל את החלטת הממשלה ש' 33 על תוספת זו על כלל השוטרים והגמלאים. העוול שנעשה לשוטרים הוא בלתי נתפס, בפרט בימים בהם הפך העורף לחזית, בימים בהם בעיקר השוטרים משלמים בגופם ובחייהם כדי לעמוד חוצץ מול טרור היחידים.

יחד עם זאת, שוטרים וגימלאים יקרים, עלינו לזכור תמיד שאנו כלובשי מדים המעניקים שירות לאזרח, ומגנים עליו מדי יום ביומו, עלינו לשמור על שיח מכבד וראוי יחס לנושא זה ברשתות החברתיות ובכל מקום אחר.

על פועלכם המסור, המקצועי והערכי לאורך כל ימות השנה אני מוקיר תודה גדולה בשמי ובשם כל עם ישראל.

אנו כפיקוד המשטרה בתמיכה ובגיבוי של השר לביטחון פנים, נמשיך במאבק למענכם כדי לתבוע את מה שמגיע לכם בדין, אף כי לעולם לא נצליח לפצות אתכם באופן מלא, על הקרבתכם האינסופית עבור הביטחון האישי של אזרחי ישראל.

נמשיך לפעול ולתקן את העוול בשיח מכבד, ערכי וראוי בערוצים המתאימים בלבד, בנחישות וכחומה בצורה, תוך אמונה בצדקת הדרך ושבסופו של דבר יעשה צדק עם שוטרינו וגמלאינו. בפרוס השנה החדשה, אאחל לכולכם ולבני משפחותיכם שנה טובה ומבורכת.

בברכה רוני אלשיך, רנ״צ".

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]