צפו בחשיפת 0404: ארגון הטרור חמאס בחברון במערומיו. גורם ברשות: ״רעידת אדמה בחמאס״ - 0404

צפו בחשיפת 0404: ארגון הטרור חמאס בחברון במערומיו. גורם ברשות: ״רעידת אדמה בחמאס״

מסמכים רבים שהגיעו לידי חדשות 0404 מתוך חדרי החקירות, חושפים את ארגון הטרור חמאס במערומיו. חמאס חברון נחשף לחלוטין, דרכי הפעולה, גיוס הנשים וניצולן, הטרדות מיניות, העברות כספים מארגון חמאס ואליו ובעיקר – הסכינים שתוקעים מחבלים בגב של חבריהם. חמאס עזה נועץ סכינים בגב של חמאס חברון – כך עולה מחדרי החקירות ואת זה לא רצה חמאס שאף אחד בעולם יידע.

חשיפת 0404, בשיתוף התכנית ״האולפן הפתוח״ בערוץ 20, הציגה את התמונה כולה: חמאס מפעיל נשים גם כדי לרגל אחר פעיליו שלו. ראשי ארגון הטרור עוקבים אחר המחבלים השייכים להם, מפילים אותם ברשת באמצעות נשים שהגיעו אליהם בדרך של הכרות בפייסבוק וגרמו להם להתקין תכנת מעקב בסלולר הפרטי שלהם.

הנשים ״פתחו״ בחקירות. חלקן הבהירו כי לא ידעו שנוצלו ע״י חמאס ולא הבינו שפעילות ״הדת״ שאליה גויסו – היתה למעשה פעילות טרור.

בידי חדשות 0404 תמונות כל חברי תשתית הטרור בחברון – הנשים והגברים. נשות חמאס העידו וחשפו את השמות, סיפרו גם על בני משפחה והציגו את התמונה הכוללת: חמאס מנצל את כולם לפעילות הטרור – בעיקר נשים וסטודנטים. גם רופאים, מורים, עורכי דין ואפילו שופט פועלים בתוך הארגון. כולם במעקב, כולם גויסו לטובת טרור.

0404

המחבלים המרכזיים שנחשפו במערומיהם: עזיז סאלם מורתדא דויק, עיסא חירי עיסא ג׳עברי, מאהר יוסף מחמר בדר, עזאם נעמאן סלהב, נזאר רמדאן, חאתם אבאח קפישה – חברי ״המועצה המחוקקת״ מטעם חמאס. על המחבלים האלה ועל פעילי השטח שלהם חמאס ביצע תקיפות סייבר ומעקבים. החקירות העלו כי הנהגת חמאס בחברון אינה מקריבה את הנשים שלהם, אלא את הנשים של פשוטי העם – מה שגורם לבכירי חמאס שלא לשלם את המחיר, אלא להפילו על המסכנים. ״מטה הגדה״ – יו״ש בעזה – מגורשי עסקת שליט, מהתל בגורמי השטח ובהנהגה של חברון באמצעות הבטחות שווא. עוד נחשף המחבל איימן קפישה – מפקד הסייבר נגד פעילי חמאס, מנהלו של קפישה – אדריס רג׳בי – המשמש מנהל חברון וכן מוסטפא שאור ונדאל קוואסמה – שני המנהיגים שהכירו היטב ותמכו בניצול הנשים.

החקירות העלו כי הפיגועים התנהלו והתגלגלו מתוך חברון. התכנון המרכזי בוצע בעיר. הנשים עצמן, כלל לא ידעו שהן חלק ממערכת טרור ומופעלות לסיוע לביצועו.

גורם ב״רשות האסיר הפלסטיני״ מסר לחדשות 0404 כי מדובר ב״רעידת אדמה בחמאס. אחד תוקע סכין בגב של החבר שלו. אני בטוח שהסיפור שחשפתם לא יעבור בשקט ויהיו לו הדים קשים מאוד בתוך חמאס. חמאס צריך כעת להבין מה קרה כאן, ויהיו אנשים שישלמו מחיר כבד מאוד״.

0404

צפו בכתבה המלאה.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]