חומרי הדברה ביתיים והדברה באופן עצמאי ב-100 ש"ח - 0404
חומרי הדברה ביתיים והדברה באופן עצמאי ב-100 ש”ח צ'יק צ'ק ג'וק

חומרי הדברה ביתיים והדברה באופן עצמאי ב-100 ש”ח

כיום קיימים כמה סוגים של חומרי הדברה, אשר נבדלים אחד מן השני בסוג הפעולה, סוג החומר מהם הם עשויים והשפעתם. מכיוון שהמטרה שלנו היא לא להלאות אתכם עכשיו במונחים מקצועיים, הנה כמה מושגים שיעזרו לכם להבחין בין סוגי הדברה שונים וחומרי הדברה שונים:

ריסוס – מדובר בפעולת ההדברה הנפוצה ביותר, אשר משתמשת בחומרי הדברה שונים (שעל חלקם נפרט עוד מעט).

חומרי הדברה מפוזרים – ככלל, מדובר על חומרי הדברה שאינם מגעים בצורת חומר נוזלי לריסוס, אלא במגוון צורות אחרות לרבות גרגירים, שנועדו לפיזור בשטחים מסוימים למיגור נמלים, עכברים ועוד.

מכשירי הדברה – מכשירים שנועדו לסייע בהדברה בעזרת חומרים שונים, תאורה במקרים מסוימים ועוד.

חומרי הדברה ירוקים – חומרי הדברה בצורות שונות שמבוססים על חומרים אורגניים הרעילים לחרקים שונים. חומרי ההדברה הללו לרוב אינם רעילים לבני אדם.

מה לברר לפני רכישת חומר הדברה או פניה לחברת הדברות?

ראשית, כאשר מדובר בהדברה ביתית רגילה, אנו ממליצים מאוד לברר אילו חומרי הדברה משמשים את חברת ההדברות כאשר הדגש הוא כמובן על חומרי הדברה ירוקים ולא רעילים. שנית, יש להתחשב במזיק שנגדו מבוצעת ההדברה: האם מדובר בכמה מזיקים? האם הבעיה בבית או בחצר? וכדומה. שימו לב גם לתוקף ההדברה, כלומר לכמה זמן ההדברה אמורה להחזיק מעמד.

האם צריך להדביר בבית?

ככלל, אנו ממליצים לקהל לקוחותינו לבצע הדברה באופן עצמאי ובחנות לחומרי ההדברה שלנו יש מגוון חומרי הדברה ומוצרי הדברה לשימוש עצמי.

יחד עם זאת, חשוב לנו לציין שהדברה אפקטיבית צריכה להתבצע במקומות ובאופנים מדויקים, בייחוד הדברה ירוקה. יש לבצע הדברה בצורה מדוייקת לפי הוראות שימוש שמקבלים יחד עם חומר ההדברה. תרסיס להדברה עצמית הוא חומר הדברה על בסיס צמחים. התרסיס הוא ללא ריח ואין לו השפעה על אנשים.

החומר מאושר לשימוש על ידי משרד לאיכות הסביבה. לחלופין, ניתן לבצע הדברה באמצעות מדביר מומחה ובעל רישיון וניסיון שיבצע את ההדברה בצורה מדויקת בכל הבית בהתאמה למזיק שממנו אתם סובלים.

רוצים לדעת עוד על הדברה עצמית? לחצו כאן והיכנסו לאתר שלנו.

הגב

avatar
  Subscribe  
Notify of
אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com