הפורום המשפטי הבינלאומי יוצא בקמפיין מימון המונים לעצירת המימון לארגון הטרור החזית העממית - 0404
הפורום המשפטי הבינלאומי יוצא בקמפיין מימון המונים לעצירת המימון לארגון הטרור החזית העממית

הפורום המשפטי הבינלאומי יוצא בקמפיין מימון המונים לעצירת המימון לארגון הטרור החזית העממית

התמונות הקשות של בני משפחת פוגל ומראות הטבח בבית הכנסת בירושלים הינם תוצאה של פעולות טרור שבוצעו על ידי מחבלים של החזית העממית, ארגון טרור אשר ממומן בין היתר דרך כספי "הצדקה" המערביים אשר נתרמים במיליוני דולרים מדי שנה לארגון ה-UAWC, ענף של החזית העממית.

לאחר שנים של עבודה משפטית מצד הפורום המשפטי, השב"כ הכריז רשמית על קשרי הטרור בין ארגון ה-UAWC, ענף של החזית העממית לשחרור פלסטין ועמותת ׳לג'נת אלעמל אלזראעי׳- שעד לא מזמן התחזתה לעמותה ישראלית על מנת להעביר את הכספים שקיבלה בחזית העממית דרך ה-UAWC.

הפורום המשפטי הבינלאומי (ILF), מרכז משפטי עולמי המרכז קואליציה רחבה של עורכי דין, הצליח גם להביא לסגירתה של עמותת לג'נת אלעמל אלזראעי בישראל.

עם זאת, ה-UAWC עדיין ממומן ברחבי העולם על ידי ארגונים ואף ממשלות שאינן מודעות או בוחרות להעלים עין מהעובדה שה-UAWC הינה ענף של החזית העממית ואותן התרומות מסייעות לטרור.

מסיבה זו יצאו בפורום המשפטי הבינלאומי בקמפיין מימון המונים נרחב. הכספים שיאספו, בשלב הראשון יאפשרו לפורום לגייס קואליציה בינלאומית ב-7 מדינות שונות התורמות היום כספים ל-UAWC ולהציג דרישה משפטית לארגונים ולרשויות התורמות להפסקת המימון. בשלב השני, נחל בתהליך של מיצוי הליכים משפטיים נגד המדינות וארגוני הסעד הזרים הממשיכים במימון, והמשך הקמפיין הציבורי והמשפטי כדי להביא להפסקת המימון.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]