תיעוד בלעדי: מיסיונרים מחופשים לחרדים ומנסים לשכנע יהודים להמיר דתם - 0404
צילום: יד לאחים

תיעוד בלעדי: מיסיונרים מחופשים לחרדים ומנסים לשכנע יהודים להמיר דתם

קמפיין חדש בהשתתפות של עשרות מיסיונרים מהכת הנוצרית "היהודים המשיחיים", המשתייכים לזרם האוונגליסטי, נערך בימים אלה במטרה לצרף אליהם כמה שיותר מאמינים.

אמנם הכת פועלת בכל ימות השנה ברחבי ארצנו, אך הפעם היא מתמקדת בירושלים ומעודדת יהודים להמיר את דתם לאמונה במשיחיותו של ישו. בסרטון המצורף ניתן לראות את אחד המיסיונרים כשהוא מחופש לחרדי.

בהודעה שכתבו המיסיונרים ושהגיעה לידי ארגון יד לאחים נכתב כי "נוצר קשר עם כ-2,000 יהודים ברחבי מדינת ישראל, שמותכם כ-950 כבר הבטיחו שמירה עמנו על קשר רציף. אנחנו לא יכולים להודות לך די הצורך על התמיכה המכריעה שלך לפעילות שלנו בישראל. זהו זמן מרתק להיות חי ומשרת בארץ הקודש-ישראל החוגגת 70 שנות עצמאות כשברקע השמועות על מלחמה עם איראן נמצאת במגמת העלייה".

ביד לאחים מדגישים כי חברי הכת פיתחו שיטה לדבר עם אזרחי ישראל מבלי להידחות על הסף באמצעות "המצאת פולקלור יהודי שהם עוטים על עצמם".

הרב שמואל ליפשיץ, מראשי יד לאחים, אמר בנושא כי "מדובר בדרך נוספת של הכת הנוצרית "היהודים המשיחיים" למכור את מרכולתה הרעילה בעטיפה ממותקת לציבור התמים. כל הזרמים ביהדות אינם מכירים בה וגם בג"צ הכיר בה ככת נוצרית. מהיכרותנו את דרכי הרמייה של הכת, אנו יודעים שהנתונים שמפורסמים על ידם לגבי קמפיין זה אינם נכונים, אך כדאי שנפקח עיין מול המפגע המיסיונרי".

(צילום וידאו: יד לאחים)

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]