״יום המעשים הטובים״ יצוין בשלישי הבא ברחבי הארץ בשרשרת פעילויות חסד ונתינה - 0404
״יום המעשים הטובים״ יצוין בשלישי הבא ברחבי הארץ בשרשרת פעילויות חסד ונתינה דוברות עיריית מגדל העמק

״יום המעשים הטובים״ יצוין בשלישי הבא ברחבי הארץ בשרשרת פעילויות חסד ונתינה

היום המרגש מיסודה של עמותת "רוח טובה״ יצוין בעשרות מוקדים ברחבי המדינה וכן במגדל העמק שבה יתקיימו משעות הבוקר עד שעות הערב עשרות מעשים טובים למען הקהילה המקומית והסביבה.

במגדל העמק: בני נוער יעצבו ספסלי רחוב, עובדי מפעלים ישפצו בתי תושבים, תלמידים יבשלו עם בעלי מוגבלויות ובנות השירות הלאומי והמכינה הצבאית יבלו זמן איכות עם ילדי החינוך המיוחד. כל זה רק חלק קטן מהמעשים הטובים המתוכננים ביום שלישי הקרוב (13.3.18).     

כדי להיערך היטב לקראת היום העמוס, עוסקים כבר למעלה מחודש כ-3,200 מתנדבים של היחידה להתנדבות ברשות, עובדי מפעלים וגופים ציבוריים להצלחת היום המסורתי. במהלך היום יתקיימו עשרות פעילויות במוקדים רבים ברחבי העיר ובהם ייטלו חלק עובדי עירייה, ארגונים, עמותות, מפעלים ותלמידים שיקיימו פעילויות למען ילדים, מוגבלים, קשישים וחולים.

דוברות עיריית מגדל העמק

בין האירועים הבולטים יש לציין את תלמידי בתי הספר בעיר שלוקחים אחריות על הסביבה, מנקים ועושים טוב לתושבים שגרים בסביבה, קיום סדנאות בישול עם מוגבלים, תלמידים מנציחים את זכר חללי העיר במיזם המרגש "שיר לכל נופל", חידוש מונומנט בעיר, אירוח קשישים בבתי הספר, קיום סדנאות מחזור ושמירה על איכות הסביבה, פתיחת משחקייה לילדים עם צרכים מיוחדים, ציון ימי הולדת לאנשים בודדים, עובדי מפעלים משפצים בתים וגני ילדים.

השיא של היום יירשם באירוע מרכזי שיתקיים בשוק העירוני לציון ונעילה של "יום המעשים הטובים 2018" ויכלול דוכני הפעלה ונתינה, סדנאות יצירה, מעגל מתופפים, כתיבת ברכות לילדים חולים, דוכני מכירה של ארגונים וולונטריים, מירוץ מעשים טובים, נהיגה במכוניות במתחם הדרכה לזהירות בדרכים, סדנאות החייאה, מתנפחים וג'ימבורי לגיל הרך, חיש-גד מעשים טובים, תחנת איסוף מזון 'קמחא דפסחא' ומופע מסכם לילדים של "מני ממטרה".

מנהלת היחידה להתנדבות, אילנה פרץ עייש: "כמדי שנה בעשור האחרון, גם השנה נציין את 'יום המעשים הטובים' במגוון פעילויות נתינה לטובת הקהילה. תושבים המעוניינים להשתתף בפעילויות השונות מוזמנים ליצור קשר עם היחידה להתנדבות באגף לשירותים חברתיים".

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]