מגדל העמק: חברת ההיי-טק KLA-Tencor שברה שיא מכירות - 0404
+
מגדל העמק: חברת ההיי-טק KLA-Tencor שברה שיא מכירות יח"צ דוניצה

מגדל העמק: חברת ההיי-טק KLA-Tencor שברה שיא מכירות

חברת ההייטק KLA-Tencor הממוקמת בקריית ההיי-טק "רמת גבריאל" במגדל העמק שברה את שיא המכירות של כל הזמנים למוצרי החברה וקיבלו את עובדי החברה בשטיח אדום.

בשורה משמחת נוספת לקריית ההיי-טק במגדל העמק: חברת ההיי-טק KLA Tencor, החברה שמפתחת ומייצרת פתרונות למדידה ובקרה של יצור שבבים, שברה את שיא כל הזמנים במכירות של מוצרי החברה. בעקבות שבירת השיא קיימה החברה אירוע לכלל עובדי החברה במרכז הפיתוח במגדל העמק במסגרתו קיבלו ראשי הבחרה את העובדים עם לא פחות משטיח אדום ארוך, מוסיקה, כיבוד, לחיצת יד חמה מההנהלה הבכירה של החברה ושי קטן של מודל מוקטן של אחת ממכונות הבדיקה המיוצרות במקום. אורי תדמור, נשיא ומנכ״ל KLA-Tencor ישראל שהשתתף באירוע, פנה אל העובדים ואמר:" ״היה חשוב לכולנו לומר תודה לאנשים שמגיעים לכאן כל בוקר עם חיוך על השפתיים״.

KLA Tencor  היא ספק גלובלי מוביל של פתרונות מתקדמים למדידה ובקרה של תהליכי ייצור שבבים, כמו גם טכנולוגיות מטרולוגיה עבור תעשיית המוליכים למחצה. בישראל מעסיקה החברה כ- 500 עובדים בשני אתרים מגדל העמק וקריית גת. כידוע, כיום במגדל העמק ישנם  שלושה אזורי תעשייה מפותחים, המאכלסים 55 מפעלי היי-טק, לאו–טק, תעשייה זעירה ומזון ההופכים את מגדל העמק למוקד תעסוקה אזורי המעסיק כ- 10,000 עובדים ומציב את העיר עם שיעור אבטלה נמוך של 5.3 אחוז בלבד.

יח"צ דוניצה

בתמונה:  נשיא המפעל תדמור מחלקת מודלים קטנים לעובדי המפעל במגדל העמק.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com