לימודי הנדסאים בתל אביב - 0404
+
לימודי הנדסאים בתל אביב pixabay.com

לימודי הנדסאים בתל אביב

לא רק פקולטה. לא רק מגמה. בית ספר ייעודי וייחודי שכל כולו מוקדש ללימודי מקצועות ההנדסה. מקום שמכשיר הנדסאים למגוון גדול של מקצועות, אשר נדרשת בהם התמחות ספציפית.

השוק מאפשר ומזמן שפע של מקומות עבודה אטרקטיביים ומתגמלים להנדסאים והדרישה להם גוברת כל העת. בתי הספר בפריסה ארצית של המכללה למנהל היא מקום הכשרה מבוקש ומועדף על רבים המייעדים עצמם להשתלב בתעשייה בכלל ובתעשיית ההייטק בפרט.

לימודי הנדסה מתאימים למי שמחפשים אתגר מקצועי מתמיד, מגלים עניין בתחומי ההנדסה והטכנולוגיה. הואיל וכולנו חיים בעידן שבו עצם השינוי הוא המשתנה הקבוע היחיד, נדרשים בעלי מקצועות בתחומים כה דינמיים להתמודד עם מטלות ומשימות המתחדשות חדשות לבקרים. על מנת להתמודד אתן בהצלחה נדרש ידע מקצועי נרחב, שאותו רוכשים בבית ספר להנדסאים.

בשורה הראשונה של הטכנולוגיה

לימודי הנדסאים בתל אביב מתקיימים בסביבה מאתגרת ותובענית. תכנית הלימודים מתעדכנת על העת על פי הדרישות המשתנות של שוק העבודה, שבו אמורים הבוגרים להיקלט ולהשתלב.

תכנית הכשרה יסודית מקנה ידע, כלים ומיומנויות חיוניות ונדרשות, המסייעות לבוגרים להתקבל לעבודה בחברות הנדסה גדולות ומובילות. עם סגל ההוראה נמנים מרצים שרכשו את הידע שלהם לא רק באקדמיה אלא גם בשטח. הניסיון שלהם מעשיר את הסטודנטים.

מסלולי לימוד גמישים

לנוחות התלמידים מוצעים שתי מתכונות לימוד: לימודי בוקר או לימודי ערב ובבוקר יום שישי. מסלול זה מאפשר למי שעובדים ללמוד מבלי לפגוע בשגרת עבודתם. בית הספר להנדסאים מציע מסלולי הכשרה מגוונים ובהם: מערכות ייצור, הנדסת תעשייה וניהול במגמות ניהול השיווק, לוגיסטיקה ומערכות מידע הנדסת חשמל, הנדסת רכב, הנדסת אלקטרוניקה (במגמת מחשבים), הנדסת בניין, הנדסת אדריכלות ועיצוב פנים ועוד.

מקצוע נדרש ומבוקש

הבחירה ללמוד לימודי הנדסאות היא החלטה מושכלת ונבונה ולו רק בשל העובדה כי היא מכשירה למקצוע נדרש ומבוקש, אשק הסיכוי למצוא בו עבודה עם סיום הלימודים הוא גבוה ביותר. כבר במהלך העבודה מתוודעים התלמידים למקומות עבודה פוטנציאליים ומתנסים בהם.

על מנת לקבל מידע מפורט ומעודכן על אודות אפשרויות הלימוד, המסלולים, תחומי ההתמחות ואפשרויות התעסוקה לאחר הלימודים רצוי ומומלץ להתקשר אל בית הספר להנדסאים.

בתי ספר להנדסאים בפריסה ארצית

 מי שמתעתדים לרכוש מקצוע בתחום ההנדסה יכולים ללמוד לא רק בתל אביב;  שלוחות של בית ספר להנדסאים נמצאות במקומות שונים ברחבי הארץ – גם בצפונה ובדרומה ולא רק במרכזה.

העולם המודרני שבו קיימת תנופה מואצת בכל התחומים, מזומן לבוגרי מגמות הלימוד השונות בבית הספר להנדסאים שפע של אפשרויות תעסוקה המהווים מקורות פרנסה. למי שזה המקצוע הראשון שלהם ולמי שמחפשים הסבה מקצועית – לימודי הנדסאים בתל אביב בפרט ולימודי הנדסאים בכל מקום שהוא בכלל יפתחו בפניכם אופק תעסוקתי רחב ושער כניסה אל מקצוע שהדרישה והביקוש לו צפויות רק לגבור.