פשוט לבכות. חייבים לעזור לו - 0404
+
פשוט לבכות. חייבים לעזור לו

פשוט לבכות. חייבים לעזור לו

יערה קלמנוביץ', אישתו של גיא – רופא במחלקה אונקולוגית בבית החולים הדסה עין כרם בירושלים, פנתה במכתב לגנב שברגע אחד גנב את כל עולמו של חולה במחלקה.
 
גנב יקר. לא ישנתי הלילה, בגללך.
אני יודעת, חסר לך כסף, בוודאי לילדיך אין מה לאכול, וזו הסיבה שנכנסת בשבוע שעבר למחלקה האונקולוגית בבית החולים הדסה עין כרם, וגנבת לאדם שעזב לרגע את מיטתו את הטלפון, הארנק והטאבלט שלו. רציתי לספר לך מי הוא אותו אדם ומה עבר עליו מאז.
 
הוא אדם חולה בסרטן, בן 50, שאחד משני בניו נהרג בתאונת דרכים לפני כמה שנים. הוא איש מיוחד והיה קשור לבנו שנהרג, שכל תמונותיו היו שמורות באותם טלפון וטאבלט שגנבת ממנו בבית החולים. מאז הגניבה, הוא שקע בעצב עמוק, מרגיש שעולמו חרב עליו, לא מתקשר עם רופאיו ולא מוכן לקבל טיפול. ללא תקווה וללא טיפול, אין לאדם הזה סיכוי לחיות. העצב מכלה אותו.
 
אני בטוחה שלא התכוונת לפגוע בחייו של אדם, אני בטוחה שפעלת מתוך המצוקה של עצמך. אני בטוחה שלא היית רוצה להביא למותו של אדם בגלל כמה שקלים. אני בטוחה שאם תראה את הפוסט הזה, תחזיר את מה שלקחת.
 
תשים בבקשה את הדברים בשקית, אם חסר כסף בארנק זה בסדר, אנחנו נשלים. אתה מוזמן לכתוב על פתק איזה עזרה כספית או אחרת אתה צריך. על השקית תכתוב בבקשה- עבור ד״ר גיא. תשאיר אותה במחלקה האונקולוגית בהדסה עין כרם.(אם כך תעשה, אנחנו מבטיחים לא לשאול שום דבר, ולא לפנות למשטרה).
 
גיא, בן זוגי, רופא במחלקה, הדואג מאוד לחולה שלו ביקש ממני להיעזר בפייסבוק כדי להגיע אליך. ואם מישהו קנה טבלט/טלפון יד שנייה ויש לו חשד שמדובר באלה, בבקשה שילחו לי תמונה, אנחנו נשלם את מה שאתם שילמתם ותחזירו בבקשה לאיש, תעזרו להציל את חייו. בבקשה תשתפו, אולי, אולי, הפוסט יגיע לגנב ונצליח בכוח הוויראליות להציל חיים. 
 
יערה קלמנוביץ׳ אשתו של גיא.