שבת שלום עם ישראל היקר! - 0404
+
שבת שלום עם ישראל היקר! Arielle Bellissa Nakam

שבת שלום עם ישראל היקר!

״ירושלים אורו של עולם. ומי אורה של ירושלים? הקב״ה״…

שבת שלום אחינו כל בית ישראל. שבת שלום לכוחותינו היקרים ולכל אחינו ברחבי העולם.

שבת היסטורית בארה״בשם למדו סוף סוף להכיר במציאות הקיימת מאז ומעולם. ירושליםבירתה הנצחית של ישראל. בירתה הנצחית של העם היהודי.

ירושלים מאז ומעולם מהווה את האור הגדול לעולם. כל העולם שואף לירושלים שלנו ועיר בירתנו תמיד היוותה את הכוח והמהות. היא היופי והחן. האמת והרוחניות. הכל מתחיל בירושלים בירת ישראל.

על האור הגדול שמקרינה ירושלים שלנו על כל העולם, מקרין הקב״הכך מאמינים רבים בעם ישראל. את המציאות הזאת לא ישנו כמה כלי תקשורת שסטו מהדרך, לא ישנה גם בג״ץ ולא אף רעש רקע אחר שמגיע וחולף עם הרוח.

מסורת ודת ישראל בנויים מתוך הגיון רב מאוד. על כל עניין ופרט ניתן לתת את ההסבר. הכל כל כך פשוט וברור. לגו פשוט של מציאות.

רק השבוע שמענו על כך שבתנועת ״הצופים״ החילונית החליטו לאמץ את מה שקורה בארגון בני עקיבא אצל הסרוגים הדתיים. ההפרדה, כך נאמר ע״י הנהלת ״הצופים״, באה כדי למנוע הטרדות. פתאום אין ״מגדרים״ ופתאום לא מדובר ב״הדתה״, אלא סתם בצורך.

הגיע הזמן שילמדו אחינו, בהם אלה שניסו לפגוע בזמר המדהים, יונתן רזאל, שהצמיד נייר דבק לעיניו כדי שלא להביט בנשים הרוקדות בהופעתו, שיש גם צד אחר. על פניו, מעשהו של רזאל נראה לרבים כהזייה. כן, גם אנחנו לא היינו שמים סרט דבק שכזה על עינינו, אך הכשרון רזאל חי במסגרת אחרת. הוא צריך לכבד את רבניו, לא לפגוע בהופעותיו, פן יטענו בקהל כי הופעותיו מעורבות ומעבר לכך, זו זכותו המלאה כאיש מאמין.

לאותם אנשי רוח (בעיקר עושים רוח) מפריע רזאל, מפריעה הדת, אבל הם דורשים שכולם יכבדו אותם. את ההצגות ההזויות שלהם (ע״פ רוב), את הסיפורים המוזרים, את הפעילות המטורפת נגד חיילינו ואת ניסיונם לפגוע בכל מה שקשור בהם. הם המיעוט, הקומץ, והם אלה שרוצים להכתיב לעם ישראל. זה לא קרה עד היום, זה לא יקרה היום וגם לא מחר. להם, אנחנו ממליצים, שבו ונוחו ביום שבת.

שבת שלום!