כוחותינו מבהירים: ״התפרעויות ערבים על רקע ההכרזה על ירושלים מגבירות את המוטיבציה שלנו להגן על ארצנו״ - 0404
+
צילום: 0404

כוחותינו מבהירים: ״התפרעויות ערבים על רקע ההכרזה על ירושלים מגבירות את המוטיבציה שלנו להגן על ארצנו״

לוחמי צה״ל, מג״ב ושוטרי משטרת ישראל מבהירים כי יפעלו ביד קשה נגד מפגעים ערבים וכי הם נחושים להגן על ירושלים ועל יהודה ושומרון.

״ההכרזה של טראמפ התקבלה בשמחה רבה״, אמר לחדשות 0404 לוחם גבעתי שנמצא בגזרת יהודה. ״התפרעויות ערבים על רקע ההכרזה רק מגבירות את המוטיבציה שלנו להגן על ארצנו״, סיכם.

לוחם מג״ב בירושלים: ״הם לא צריכים סיבה כדי להתפרע. הם עושים את זה כל יום ואם יש להם גם סיבה, אז בכלל חגיגה. אנחנו נמצאים כאן, פועלים בכוח. לא מתרגשים מהם״.

שוטרת בירושלים: ״הגזרה התחממה היום אבל יש כאן כוחות רבים מאוד ואנחנו ערוכים לכל תרחיש. הכינו אותנו, קיבלנו תדריכים וכולם כאן נחושים מאוד. המוטיבציה בשיא״.

קצין יס״מ: ״את העבודה אנחנו יודעים לעשות היטב וכדאי שערבים לא ינסו אותנו. יש היום עלייה בכמות ההתפרעויות, אבל בסה״כ אנחנו מחזיקים את הגזרה בצורה טובה מאוד״.

לוחם גבעתי מגדוד שקד ולוחם מג״ב הפועלים בגזרת שכם: ״הם מתפרעים, משתוללים ותאמינו לנו שחלק מהם בכלל לא יודע על מה. אומרים להם ״יום זעם״, אז כמו עכברים הם יוצאים מהחורים. אנחנו כאן כדי להחזיר אותם למקומם ולהבהיר להם שלא נשתוק״. (בסרטון: התפרעויות היום באזור שכם).

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com