מתורנות מטבח בצבא לשפית גורמה של קייטרינג חלבי - 0404
+
מתורנות מטבח בצבא לשפית גורמה של קייטרינג חלבי יח"צ

מתורנות מטבח בצבא לשפית גורמה של קייטרינג חלבי

מיקוד ואמונה הם ללא ספק מה שהובילו את סיפור ההצלחה הבולט בעולם הקייטרינג בישראל. ספיר פזית, כיום שפית עם נוכחות מורגשת ללא ספק, הצליחה לכבוש את עולם הקייטרינג, צעד אחרי צעד, מתוך מיקוד ואמונה ביכולותיה, ללא תירוצים, עם חיוך תמידי ושמחת חיים. עם אירועי קונספט חלביים, קינוחי גורמה וקישיריה פופולרית, הטלפון של ספיר פזית לא מפסיק לצלצל. לפני 18 שנה היא התאהבה במטבח כבר בתורנות המטבח הראשונה בצבא, והיום עם הרבה נחישות, קפדנות והמון אהבה היומן שלה סגור בדרך כלל כמה חודשים קדימה.

יח"צ

אז מה הופך חיילת בתורנות מטבח לשפית וקונדיטורית מוערכת 18 שנה אחר כך?

פזית לא עשתה לעצמה הנחות, אחרי שהבינה שלפנק אנשים עם אוכל טוב זה הייעוד שלה, היא נגשה לעבוד בבית המלון המפורסם דיויד אינטרקונטיננטל. כמובן שבהתחלה היה עליה לעבוד בתחתית שרשרת המטבח, אך זה לא הפריע לפזית שכל מה שהיא ראתה מולה זה את המטרה הגדולה, ואת החזון של הגשמת החלום להיות גם היא יום אחד שפית פופולרית, וראתה בכל עבודה קטנה במטבח עוד הזדמנות לרכוש ניסיון.

חודש אחרי חודש, שנה אחרי שנה, הניסיון שנצבר הפך למשמעותי והרצינות והאחריות נתנו את אותותיהם, ופזית קודמה מאוד במטבחי היוקרה של המלון. לאחר שהרגישה שהיא בשלה להגשים את החלום ולהפוך לאישה בעלת עסק עצמאי, פתחה את קייטרינג חלבי פזית ספיר המוכר לכולנו, עם טעמים נדירים, איכות בלתי מתפשרת ושירות כמו שרק החיוך שלה מסוגל להעניק ללקוחות. וכל השאר היסטוריה…

כיום פזית ספיר מספקת קייטרינג גורמה מבוקש לאירועים עסקים ולאירועים פרטיים עד 200 איש. בנוסף בשגרה כולם יכולים ליהנות מהקישיריה הידועה בגבעתיים עם 82 סוגי קישים מטריפים.

 

טיפים של פזית ספיר להגשמת חלום:

  1. תמיד תהיו ממוקדים במה שאתם רוצים, הציבו לעצמכם מטרה ברורה, תדעו לאן אתם שואפים.
  2. אל תסתכלו על הדרך בייאוש, תראו בכל שלב שהתקדמתם וכל שלב שאתם נמצאים בו הזדמנות ליהנות ולחייך כאשר אתם זוכים להגשים את עצמכם.
  3. תבחרו מטרות גבוהות, אל תתפשרו. אתם יכולים ומסוגלים להרבה יותר ממה שאתם חושבים.
  4. תבחרו ייעוד שגורם לכם לחייך בבוקר, ייעוד שאתם מגשימים באהבה ומרגישים שאתם ממש טובים בו.

לפרטים נוספים למגשי אירוח לחג