האם כדאי להזמין לחופשה רכב שכור או לצאת ברכב פרטי - 0404
+
האם כדאי להזמין לחופשה רכב שכור או לצאת ברכב פרטי קבוצת וילות היוקרה

האם כדאי להזמין לחופשה רכב שכור או לצאת ברכב פרטי

אין כמו חופשה בצפון בצימר עם בריכה פרטית. צימר מפנק, העומד לרשותכם ומבלי שתצטרכו לחלוק אותו עם אורחים אחרים. אם אתם גרים במרכז או אפילו בדרום, הצפון הוא וודאי אטרקציה גדולה עבורכם, ולא בכדי. הוא מציע אווירה נפלאה וכמובן גם שפע של אטרקציות נהדרות. יש גם לא מעט צימרים בצפון עם בריכה פרטית, המתאימים לאלה המעוניינים לחוות את האזור קצת יותר מקרוב וליהנות "מכל העולמות". אולם, אם הנסיעה אל הצימר היא ארוכה מאד, חשוב, לכל הפחות, שתהיה גם נוחה ונעימה לכם. מתלבטים האם לצאת אל החופשה שלכם ברכב שכור חדש ונוח יותר, או להסתפק ברכב הפרטי הישן שלכם? הנה כמה שיקולים שכדאי לכם לקחת בחשבון:

מרחק הנסיעה – תוכלו למצוא מבחר של צימרים בצפון עם בריכה פרטית. חלקם נמצאים במקומות מבודדים ומרוחקים מאד בצפון וחלקם בסמוך לערים גדולים ולאתרים מוכרים. אם אתם מתגוררים באזור מרוחק, שזמן הנסיעה ממנו אל הצימר הוא רב, חשוב שהנסיעה תהיה לכם נוחה ונעימה. אם הרכב הפרטי שלכם ישן ומקרטע, כדאי לכם לשקול לשכור רכב ולו רק לימי החופשה. כך תוכלו להגיע אל הצימר ללא כל בעיה וגם להשתמש ברכב במהלך החופשה עצמה כדי להגיע ממקום למקום. אם הנסיעה אל הצימר קצרה יחסית ואתם בכל מקרה מתכננים לבלות בו את מרבית החופשה שלכם, הסתפקו ברכב הפרטי שלכם.

בכמה נוסעים מדובר – מחפשים צימרים בצפון עם בריכה פרטית כדי לבלות בו עם קבוצה גדולה של חברים? אם כן, במקום שתיסעו בכמה רכבים, מה דעתכם לשכור רכב אחד גדול, שיעמוד לרשותכם במהלך החופשה? כך תוכלו לבלות את הנסיעה הארוכה אל הצימר יחד עם כל החברים וגם את הנסיעות אחר כך, אל היעדים השונים. הדבר נכון גם כשמדובר במספר משפחות, המעוניינות לבלות יחד את החופשה שלהן ומחפשות צימרים בצפון עם בריכה פרטית. אפשר לשכור רכב אחד גדול שיספק מענה מתאים לכל האורחים.

עלות ההשכרה ועלות הדלק – מדובר בשני פרמטרים שיכולים לעזור לכם לקבל את ההחלטה: כמה עולים שירותי השכרת הרכב (לכל יום) וגם הדלק. קחו בחשבון שאם אתם בוחרים לצאת לחופשה שלכם עם הרכב הפרטי שלכם, אתם לא צריכים להוציא כסף על שירותי ההשכרה כי אם אך ורק על הדלק. מצד שני, הנוחות שברכב השכור תהיה רבה יותר בהשוואה לזו המוצעת לכם ברכבכם הישן. בדקו את העלות הכוללת של השכרת הרכב (בהתאם למספר ימי החופשה וההשכרה) ובחנו את השורה התחתונה. קחו בחשבון גם את ההוצאות האחרות של החופשה, לרבות ההוצאות על הלינה בצימר, על האוכל וגם על האטרקציות.