בן 14 פרץ לכלי רכב ולמכינה הקדם צבאית בלוד וגנב רכוש מהחניכים - 0404
+
בן 14 פרץ לכלי רכב ולמכינה הקדם צבאית בלוד וגנב רכוש מהחניכים דוברות המשטרה

בן 14 פרץ לכלי רכב ולמכינה הקדם צבאית בלוד וגנב רכוש מהחניכים

כתב אישום, המכיל שלושה סעיפי אישום, הוגש השבוע נגד קטין, בן 14 מלוד, בגין פריצה למכינה הקדם צבאית בלוד וגניבת רכוש מחדריהם של החניכים, וכן בגין התפרצויות לשני כלי רכב בלוד וגניבת רכוש מתוכם.

תחילתה של החקירה בדיווח שהתקבל במשטרת ישראל בסוף החודש שעבר, על התפרצות למכינה הקדם צבאית בלוד וגניבת רכוש מחדריהם של חניכי המכינה. פעילות חקירתית, תוך איסוף ממצאים בזירה ושימוש באמצעים טכנולוגיים, הביאה לאיתורו של החשוד ולמעצרו בסמוך למקרה.

בחיפוש בביתו מצאו השוטרים ממצאים הקושרים אותו לעבירה, וכן רכוש החשוד כגנוב. במהלך החקירה עלו ממצאים נוספים, הקושרים את החשוד למקרים נוספים של התפרצויות למשאית ולרכב פרטי, שאירעו באמצע חודש נובמבר, ברחוב בן שמן בלוד.

על פי כתב האישום, פרץ הנאשם, ביחד עם שניים אחרים, למבנה המכינה הקדם צבאית בלוד וגנבו מחדריהם של חניכי המכינה רכוש רב הכולל טלפונים סלולריים, רמקולים ניידים ובקבוקי בושם.

עוד עולה מכתב האישום, כי אחד החניכים, ששהה במיטתו, הבחין בפורצים וצעק לעברם. בתגובה, נמלטו הנאשם וחבריו מהמקום כשברשותם הרכוש שגנבו.

מעצרו של החשוד הוארך מעת לעת בבימ"ש השלום בראשל"צ, והשבוע, כאמור, הגישה התביעה המשטרתית כתב אישום בעניינו, ובקשה לעצרו עד לתום ההליכים, בגין התפרצות למגורים, פריצה לרכב בכוונה לגנוב, גניבה מרכב, וחבלה במזיד ברכב.