עיצוב לפנים - 0404
+
עיצוב לפנים

עיצוב לפנים

הבית שלנו מהווה את מקום המפלט האינטימי שלנו, אליו אנחנו בורחים בסוף כל יום עבודה או לימודים ומתכנסים עם עצמנו או יקירינו כדי להטעין את האנרגיות לקראת היום הבא שיבוא עלינו לטובה. כדי שנוכל לחוש בנוח וליהנות מזמן האיכות בבית, עליו להיות מותאם עבורנו מהבחינה האסתטית והפונקציונלית. אך מה קורה כאשר אנחנו עוברים לבית חדש ועלינו לעצב אותו, אך אנחנו הולכים לאיבוד בחלל הריק שלו ומתקשים להתאים בין החפצים השונים? או אולי מאסנו בעיצוב הישן והמשמים ואנחנו רוצים להכניס לבית חיות ואופנתיות?

חשיבותו של עיצוב מקצועי

מחפשים מעצבי פנים בקריות? חשוב שתדעו כי עליכם לבחור באיש מקצוע מומחה ומנוסה. בניגוד לתחומים אחרים, כמו אינסטלציה ובנייה, בהם ברור מאליו כי יש לבחור באיש המקצוע בקפידה, נראה כי בתחום עיצוב הפנים אנשים נוטים לזלזל. "הרי זה רק עיצוב..". אז זהו שלא. מדובר למעשה בהחלטה שחשוב לבצע באופן מושכל כדי לוודא את בטיחותכם ואת בטיחותם של יתר דיירי הבית. מעצב פנים שרלטן, במקרה הטוב, עשוי לספק לכם תוצאות כעורות שלא תואמות את החזון שלכם, ובמקרה הרע, לפגוע באיכות החיים שלכם.

מעצב פנים מקצועי ו/או סטודיו לעיצוב ומיתוג מפעיל את קסמיו ויכול לגרום לכל חלל, קטן כגדול, לנצל את מלוא הפוטנציאל הטמון שבו. המטבח שלכם קטן מאוד ואתם מתקשים למצוא מקום לכל מוצרי המטבח השונים? מעצב פנים, במקרה הצורך, יוכל להגביה את התקרה, להגדיל את השטח או לנצל את השטח הקיים באופן מוצלח ואופנתי יותר.

אז איך בוחרים מעצב פנים מוצלח ומקצוען?

 

  • ידע – חשוב לוודא כי המעצב אכן רכש ידע לימודי בתחום עיצוב הפנים. מעצב פנים מלומד למד באופן מעמיק ונרחב על שינוי ועיצוב חללים פנימיים תוך התאמתם לצרכי האנשים.
  • ניסיון – מעצב פנים מנוסה כבר בקיא בעבודות עיצוב שונות ויוכל להבטיח לכם כי הוא יבין את רזי העבודה באופן המקצועי ביותר. שימו לב, במקרה זה חשוב לבדוק את עבודות הפרויקט של המעצב באתר העסקי שלו או בעמוד הפייסבוק.
  • מחפשים אחר המלצות – אין כמו המלצות שקופות ומהימנות של חברים וקרובי משפחה שכבר נהנו משירותיו של מעצב הפנים. במקרה שאין לכם כאלו, תוכלו לחפש אחר המלצות ברשתות החברתיות השונות.

 

מעצבים את הבית המשפחתי

בין אם אתם זקוקים לשירותי עיצוב פנים בחיפה או בכל מקום אחר, תשמחו לשמוע על כך שלעיצוב פנים ישנה תרומה לצרכים המשפחתיים שלכם. תוכלו לעצב את החדרים של הילדים כך שמנגד יזכו לפרטיות לה הם חפצים, אך מצד שני יספקו את הצורך שלכם כהורים להשגיח עליהם. ניתן יהיה לשלב בבית חלונות ודלתות יציאה שיאפשרו להציץ ולהשגיח על הילדים גם כאשר הם משחקים בחוץ. בנוסף, ניתן יהיה לעצב את הבית באופן בטיחותי כדי להפחית את הסיכוי שילדים קטנים ופעוטות ייפצעו.

על אמנות ההתאמה

לעיתים, אנשים נתקלים בקושי להתאים בין כלל הרהיטים השונים בחלל כדי שייצרו קו עיצובי אחיד והרמוני. מעצבת פנים מוצלחת תוכל לשלב בין הפריטים השונים תוך שימת דגש על הסגנון העיצובי והאווירה. מעצבת מוצלחת תוכל להוסיף מבלי לגרוע, או לגרוע כדי להוסיף.

ענבר מנגד – מעצבת את החלומות שלכם למציאות

ענבר מנגד, בוגרת מגמת אדריכלות ועיצוב פנים במכללת ויצו, חיה ונושמת עיצוב. ענבר, מעצבת פנים מומלצת, מספקת ללקוחותיה עיצוב פנים לבית לאחר היכרות מעמיקה בה היא נחשפת לחזון האישי שלהם ולהעדפותיהם האישיות של כלל דיירי הבית. ענבר דוגלת בכך שהעיצוב ישרת ויתמוך בנוחות ובאיכות המחיה, אך לא יבוא על חשבונה ולכן היא יוצרת סינרגיה אופטימלית בין המישור העיצובי למישור הפונקציונלי.