אמנות האמבטיה - 0404
+
אמנות האמבטיה

אמנות האמבטיה

לאנשים שונים ישנם הרגלים שונים, חלקנו נהנים לפתוח את היום עם אמבטיה מרעננת ולנקות מאתנו את קורי הלילה ואילו חלקנו האחר נהנים לסגור את היום באמבטיה ולשטוף מאתנו את היום. אך אם יש דבר אחד לגביו כולנו מסכימים הוא על חשיבותם של חדר הרחצה והאמבטיה בחיינו. בדומה לכל דבר בחיים, גם אמבטיה מתבלה, מזדקנת וזקוקה להתחדשות. המדריך הבא ירענן את הידע שלכם בהקשר לשיפוצי אמבטיה.

מקלחון? אאוט. אמבטיה? אין.

המקלחון הישן שלכם התבלה ונשחק, וכעת אתם מעוניינים לשדרג אותו ולהתפנק באמבטיה? בחירה נבונה ומפנקת. לשם כך, תיאלצו לבחור בחברה מקצועית בעלת תקני איכות גבוהים להחלפת מקלחון באמבטיה איכותית. שימו לב, בחירה בחברות שאינן מקצועיות עשויה להשתלם לכם במחיר לטווח הקצר, אך לעלות לכם ביוקר בעתיד ואף לסכן את בריאותם של כלל דיירי הבית, לכן חשוב להימנע משרלטנים.

מחזירים לאמבטיה את הצבע

עם חלוף השנים, האמבטיה עשויה לאבד את צבעוניותה ו"להתחדש" בסדקים ובשריטות ששום שפשוף כבר לא יצליח להורידן. ולכן, צביעת אמבטיה תוכל להחזיר לאמבטיה את החינניות שאבדה לה ולהבטיח לכם שהיא תיראה כמו ביום הראשון שבו קניתם אותה.

תהליך הצביעה יתחיל בליטוש שבו החלודה והשומנים יוסרו בתהליך חיטוי יסודי. לאחר מכן, יתבצע שלב תיקון הסדקים והשריטות. השלבים הבאים הם שלבי התזת שכבות הצבע ובהם יתיזו שכבת צבע ראשונה כבסיס ועליה שכבת צבע כדי לקבע את הציפוי כך שיהיה חזק ועמיד. לאחר 24 שעות של המתנה תוכלו לחזור וליהנות מהאמבטיה כרגיל.

הכירו: אמבטיה אקרילית

אל שוק האמבטיות התווספה לפני 10 שנים אמבטיה אקרילית ושינתה את פני הדברים. כיום, מדובר באמבטיה הנפוצה ביותר בשל היותה איכותית ועמידה לטווח זמן ארוך יחד במקביל להיותה פשוטה וקלה להתקנה. האמבטיה עשויה משכבת אקריל דקה המחוזקת בציפוי פיברגלס וממוסגרת במתכת לצורך הגנה מפני סדקים ושבירות.

לאמבטיית האקריל יתרון מובהק הודות לכך שהאקריל הוא חומר חזק מאוד ועמיד בפני התבלות ושחיקה ואינו רגיש לחומרי ניקיון. שימו לב, האקריל מפחית החלקה שזו כאמור סכנה רצינית בחדר הרחצה.

בניגוד לאמבטיות מחומר אחר שבמקרה של שבר או סדק ישנו צורך להחליף את האמבטיה, אמבטית האקריל מבטיחה לכם תחזוקה קלה. במקרה שבו נוצר שבר או סדר, פשוט מצפים את השכבה ומלטשים אותה עד שייווצר ציפוי חלק ואחיד.

מלבישים אמבטיה

אם בביתכם ישנה אמבטיית פח או אמבטיית יציקה ישנה, סדוקה או רקובה ואתם מעוניינים להחליף אותה, אתם בוודאי נחרדים מהמחשבה על התהליך הכרוך בפירוק האמבטיה ובהרכבתה של אמבטיה חדשה. הרשו לנו להרגיע אתכם ולהציג בפניכם שיטה חדישה יותר שבה מתקינים בביתכם אמבטיית אקריל קטנה יותר על האמבטיה הקיימת שלכם. תוך 24 שעות תוכלו ליהנות מהאמבטיה כרגיל. כך תוכלו להימנע מאמבטיות מחירים גבוהים וליהנות מאמבטיה חדשה בתהליך מהיר וזול יותר שכן טווח מחירי הלבשת האמבטיה נע בין 1,500-2,500 שקלים.

ארטבט – משדרגים את האמבטיה שלכם

מעל ל-30 שנה של ניסיון בשטח בתחום ציפוי אמבטיה, שפשפו את חברת ארטבט והפכו אותה לחברה המקצועית והמנוסה שהיא כיום. ארטבט היא החברה היחידה המאושרת ע"י יכון התקנים וזכתה לקבל את תו תקן האיכות הבינלאומי. ארטבט שואפת לסייע לכל לקוחותיה ליהנות מזמן הרחצה שלהם באופן המוצלח והמותאם ביותר ועל כן היא מספקת איכות יסודית ומקצועית, חומרים איכותיים ועמידים במחירים תחרותיים במיוחד. צוות העובדים של החברה שם דגש על שירות אישי לכל לקוח על מנת שלקוח יצא מרוצה הן מהתוצאה הסופית והן מתהליך העבודה.

הכתבה הופקה בשיתוף עם חברת אייסנד – מערכת לשליחת SMS לעסקים.