הדלתות פתוחות - 0404
+
הדלתות פתוחות

הדלתות פתוחות

הדלתות הפכו מזמן לעוד רהיט שנמצא בבית שלנו. הן כבר לא אביזר פרקטי שנועד רק לפתוח ולסגור חדרים אלא הרבה מעבר לזה. אנו שואפים להתאמת צבעים ועיצוב עם שאר הרהיטים אבל לא שוכחים לרגע את תפקידיה הנוספים של הדלת. חוץ מהמראה שלה הדלת אמורה גם להיות חזקה, מבודדת ועמידה לפגעי מזג האוויר.

מזיז לכם

ישנם סוגים שונים של דלתות ויש להתאים כל דלת למצב בשטח. לדוגמא אם מדובר בחדר קטן שבכניסה שלו מוצב ארון, הפתרון הוא בהתקנת דלתות הזזה . דלת זו היא יעליה בנקרים שרוצים לחסוך במקום או שיש מגבלה בפתיחה של דלת רגילה. הדלתות האיכותיות הן יפות, חזקות ושקטות. ניתן לנעול אותן בקלות (למרות שהן פחות בטוחות מדלתות רגילות). אחד היתרונות הבולטים שלהן הוא האפשרות להתאימן לגודל הפתח. אמנם גם דלת רגילה ניתן להתאים אך בדלת הזזה זה פשוט יותר לביצוע. דלת הזזה גם פותרת אונו ממראה הדלת הפתוחה מכיוון שכשפותחים אותה היא פשוט נעלמת לתוך הקיר.

דלת לפנים

כאמור דלתות הן לא פחות מאשר רהיט.  זה לא אומר שהן לא צריכות להיות חזקות ועמידות. דלתות פנים יכולות להיות עשויות מחומרים שונים. דלת חדר שינה מומלץ שתהיה מבודדת רעשים. בעיקר אם מדובר בחדר של נער מתבגר. דלתות לחדר האמבטיה כדאי שתהיינה עשויות מחומר עמיד למים ולחות.  לא פעם אנו נתקלים בדלתות שחלקן התחתון נפוח מנזקי מים.

הדלתות החדישות והמתקדמות עשויות מחומר שנקרא פולימר. דלתות פנים פולימר הן עמידות מאוד ומומלץ להשתמש בהן בכל חדרי הבית. פולימר הוא תרכובת של כמה חומרים שיוצרים חומר עמיד מאוד. איכותה של דלת פולימר נמדדת עובי שכבת הפולימר. ישנן דלתות שמצופות בשכבה דקה של פולימר ולא יחזיקו מעמד זמן רב, וישנן כאלו במילוי פולימר שיהיו בלתי מנוצחות.

שתיקת הדלתות

דלת אקוסטית מומלצת בעיקר למקרים בהם אתם נוהגים לשמוע מוזיקה חזקה בתוך החדר ולא רוצים להפריע לשאר הדיירים. יש לזכור שדלת אקוסטית פועלת בשנה הצדדים ויכולה גם לספק למי שנמצא בתוך חדר שקט ושלווה. דלת זו גם מומלצת לחדרי טיפול למיניהם . היא תאפשר את הדיסקרטיות הרצויה וגם אפשרות לריכוז רב יותר. דלת אקוסטית גם תבודד את הרעש מחוץ לבית. כך ניתן יהיה לערוך מסיבה בשעות הקטנות של הלילה מבלי להפריע לשכנים.

דלתות מפני הגשם

מחדרים אשר מועדים ללחות  מומלץ להתקין  דלתות פנים עמידות למים. דלת עמידה למים תחזיק מעמד במשך שנים רבות. מומלץ לקנות דלת רק מחברה מקצועית וותיקה שמוכרת מוצרים תקניים ואיכותיים. אם החלטתם להחליף דלתות בבית כדאי שתערכו סקר שוק קצר ותראו מה כל חברה מציעה ובאילו מחירים. כדאי להיכנס לאתרי האינטרנט השונים ולהתרשם מהתמונות. לכל דלת יש מפרט טכני, חשוב לסקור אותו. ישנם פרטים מסוימים  שלא כל אחד יבין ואז ניתן להתייעץ עם בעל מקצוע מהתחום.  חשוב שכל מרכיבי הדלת יהיו איכותיים. זה כולל צירים, מנעולים, והדלת עצמה.

דלתות רוקסטון הינה חברה ותיקה אשר מייצרת דלתות איכות בתקן בין לאומי. החברה מציעה דלתות מסוגים שונים שמתאימות לכל סיטואציה אפשרית. כל הדלתות מעוצבות ומשתלבות עם כל עיצוב ביתי. אם אתם מתכננים להחליף את הדלתות בבית הישן או שאם לפני כניסה לבית חדש כדאי להתייעץ עם חברה מקצועית ואמינה. מומלץ לקנות רק מחברה אשר מספקת אחריות מלאה על המוצרים שלה. על המתקינים של הדלתות להיות מיומנים ומנוסים כך שלא תזדקקו לקריאות חוזרות תיקונים ואלתורים מיותרים ועוגמת נפש.  

 

הכתבה נכתבה בעזרת חברת התוכן אוצר מילים – כתיבה שיווקית וקופירייטינג.