סיבה למסיבה - 0404
+
סיבה למסיבה איב אירועים

סיבה למסיבה

לשמחתנו, מסע החיים כולל בתוכו לצד נקודות השפל גם נקודות פסגה. ולעיתים מזדמנת לנו ההזדמנות לערוך אירוע שבו נכנס את יקרינו, חברינו, בני משפחתנו ומכרינו הקרובים כדי לציין את האירוע ולחגוג אותו. עומדים בפני אירוע כזה? המדריך החגיגי הבא יסייע לכם להפוך את האירוע שלכם לחגיגה בלתי נשכחת.

המשימה הראשונה – בחירת האולם

תהליך הפקת האירוע מתחיל במשימה הראשונה המהווה את הבסיס לקיומו של כל אירוע מוצלח והיא בחירת אולם לאירוע. שימו לב, בעת הבחירה חשוב לבחור במנהלי אולם חברותיים, נגישים ויצירתיים. כך תוכלו להרגיש בנוח לשתף אותם בהעדפותיכם לאירוע כדי שהוא יותאם לכם באופן אישי.

בחרתם אולם? מתחילים להפיק את האירוע

לאחר בחירת מקום לאירוע, אתם נותרים עם שלל בחירות נוספות. זכרו כי מדובר באירוע משמח, ולכן כמובן שיש להתייחס אליהן ברצינות ולא להקל ראש, אך לא להפוך זאת למבצע צבאי מלחיץ ומותח. בשלב זה תידרשו להחליט מה תרצו שהאירוע שלכם ישדר (אירוע רציני/אירוע קליל ועליז/אירוע באווירה לטינית ועוד) ובהתאם לכך להמשיך את יתר הבחירות. למשל, תוכלו לבחור בתפריט אלגנטי ויוקרתי או ללכת על תפריט מגוון, אתני וחובק עולם.

איב אירועים – הופכים את החזון שלכם למציאות

איב אירועים הוא מרכז אירועים יוקרתי ששם לו למטרה לספק חוויות חגיגיות, ייחודיות ובלתי נשכחות ללקוחותיהם. אולם הבוטיק שלהם מתאים לחגיגות של עד 250 איש בישיבה שבו המוזמנים יוכלו ליהנות מחגיגה ברמה בינלאומית, משירות באיכות גבוהה ומיחס אישי וקפדני. צוות העובדים של איב אירועים ילווה אתכם באופן אישי משלבי תכנון האירוע ועד לשלבי האירועים הסופיים כדי לוודא כי האירוע שלכם מוקפד עד לפרטים הקטנים ביותר.

מרכז האירועים חוסך לכם הן זמן והן כסף בהפקת האירוע שכן האולם מעוצב ומספק שירותי די ג'יי הורס ומדליק שיקפיץ את כולם על הרגליים, מקרנים איכותיים שיקרינו את הרגעים המשמעותיים והמרגשים שלכם, תפריט קולינרי משובח ומגוון ועוד. לחוגגים הנועזים והמוזיקליים, ישנה אפשרות לשלב מלצרים מזמרים שיספקו שירות מוצלח שיספק את אניני הטעם והשמיעה.

איב אירועים הפיק אירועים ללקוחות שונים וחשובים מכל הארץ והוא נותן מענה שווה לאירועים קטנים כגדולים, כמו ימי הולדת, אירועים עסקיים ועוד.

קולולולו, מתאחדים ונהנים

אירוע חינה הוא אירוע משמעותי ומרגש הנהוג בקרב עמי המזרח התיכון, הודו ובצפון אפריקה. הטקס המתבצע לפני החתונה, נועד לסמל את תחילת החיים המשותפים של בני הזוג שבו הם מפסיקים להיות יחידים ופותחים בתא משפחתי משותף. האירוע נקרא על שם טקס מריחת החינה שבו נוהגים למרוח על היד עיגול (מסמל מטבע) חינה בצבע חום-אדמדם שנועד להביא שפע פרנסה לזוג העתידי. אווירת האירוע היא מסורתית ויוקרתית, וזה ניכר הן בעיצוב המקום, בעיצוב המזון והן במלבושם של החוגגים. כדי שהאירוע החינה יתבצע באופן מוצלח, חשוב לבחור באולם איכותי השם דגש על העיצוב ועל המאכלים הקולינריים האותנטיים המותאמים לכל עדת מזרח באופן ייחודי.

איב אירועים מספקים חבילה מלאה הכוללת שף מקצועי המתמחה במאכלי עדות, אוהל חינה, מאות תכשיטים, אביזרים ותלבושות למאורע, מלצרים מזמרים אטרקציות ועוד.

על אירועים, ביזנס ומה שביניהם

מעוניינים לערוך יום גיבוש כיפי לעובדים? עמלים על כנס מרהיב שבו ייווצר מינגלינג עסקי?  מתכננים יריד מכירות? כל אירוע עסקי, קטן או גדול, זקוק להתארגנות המקצועית ביותר כדי שיצלח ויסייע להצלחה העסקית שלכם. איב אירועים מיומנת בהכנסת אורחים ובהפקת אירועים עסקיים ותשמח לספק לכם אירוע מאורגן בדקדקנות. כך, לא תיאלצו לדאוג לכלום מלבד לקשרים העסקיים שתטפחו ביום האירוע.