מנציחים רגעים מיוחדים - 0404
+
מנציחים רגעים מיוחדים אורית פרידמן

מנציחים רגעים מיוחדים

מסע החיים כולל את שגרת החיים לצד רגעים קסומים, מיוחדים ומשמעותיים שמתועדים אצלנו עמוקות בלב. אך מה עם תיעוד מוחשי יותר? תיעוד ויזואלי שיאפשר לנו לחזור אחורה בזמן ולחוות את הרגע מחדש? ובדיוק לשם כך נועדו צילומי תיעוד מקצועיים המאפשרים לכם לתפוס את הרגעים המיוחדים הללו ולהנציחם.

מתעדים את הבת מצווש

ישנם אירועים רבים משמעותיים בחיינו, ובין אלו מככבת לה חגיגת הבת מצווה המסמלת את המעבר מילדות לבגרות צעירה וטרייה ואת תחילתו של גיל ההתבגרות. כהורים, בוודאי יצא לכם להתרוצץ לא מעט, מלווים במצלמה ומתעדים כל רגע ראשוני בחייהם של הילדים שלכם, כך שאתם מבינים את החשיבות של ההנצחה. יחד עם זאת, בוק בת מצווה דורש מיומנויות מקצועיות כדי שהתמונות המרגשות יצאו מקצועיות ויפות. התמונות הללו יוכלו להופיע בטקס בת המצווה ולהישמר באלבום המשפחתי למען השנים הבאות.

צלמת מקצועית תוכל לגרום לבת המצוות הנרגשת להרגיש נינוחה וטבעית ולתפוס את כל הרגעים הקסומים כמזכרת מתחילתו של גיל ההתבגרות. כלת המצוות תוכל להוריד את מפלס הלחץ והחשש, להתגנדר, לבלוט ולהרגיש כוכבת נוצצת ליום אחד.

וגם את הבר מצווש

בר מצווה הוא רגע מכונן בחייו של חתן בר המצווה והוריו הנרגשים. טקס הבר מצווה מסמל את הרגע בו הילדון הופך לנער צעיר ומתחיל לחוות את ניצני גיל ההתבגרות.

בוק לבר מצווה יוכל להנציח את הרגעים הללו כדי שאתם, ההורים, תוכלו להתרפק עליהם בעתיד. כך תוכלו ליהנות מבוק מדליק שבו הנער שלכם יוכל לבלוט, לככב וליהנות מלדגמן במגוון לוקיישנים מדליקים ומיוחדים.

צילומי הריון מרגשים

אחד הרגעים המרגשים ביותר בחייהם של זוג אוהב הוא הרגע בו הם מתבשרים על כך שנכנסו להריון. תקופת ההיריון מפגישה את ההורים, ובייחוד את האישה, עם תערובת רגשות של שמחה והתרגשות מהולים בחשש, חרדה וחשקים מוזרים למלפפון חמוץ עם שוקולד. את הרגעים הקסומים הללו תוכלו להנציח, רגע לפני הלידה, כדי להמשיך ולהתרגש מהם בכל פעם מחדש (עד ההיריון הבא). צילומי הריון מיוחדים יוכלו להתבצע בטבע, בסטודיו או בכל מקום אחר שבו תחפצו. וכך תוכלי לתעד את זוהר ההיריון הטבעי בסדרת תמונות מרגשת ומדליקה רגע לפני שההיריון יעבור לשלב הבא בשעה טובה ומוצלחת.

מצטלמים ונהנים

צילום בוק מאפשר לכל אדם, בכל גיל שהוא, לעמוד מול המצלמה ולדגמן ממש כמו הדוגמנים המקצועיים. מעוניינים לפתח את הביטחון העצמי שלכם? למצוא את הצדדים הטובים שלכם כדי שתמונת הפייסבוק הבאה שלכם תהיה מוצלחת במיוחד? להשתחרר ולהרגיש נוח יותר עם המראה שלכם? צילומי בוק יוכלו לסייע לכם בכך ולהראות לכם שלכולנו יש צדדים פוטוגניים ומחמיאים ובעזרת הצלם המקצועי הנכון, ניתן לחשוף אותם לאוויר העולם.

צילומי בוק עסקיים

אתם מעוניינים לשפר את התדמית העסקית שלכם וזקוקים לתמונות שישדרו ללקוחות שלכם כי אתם רציניים, מקצועיים ואחראים? או אולי אתם רוצים לשדר להם כי אתם חברותיים, חמימים ונעימים ופונים ללקוחות שלכם בגובה העיניים? צילומי תדמית יאפשרו לכם לתפוס את התדמית שלכם באופן מדויק ולשדר אותה כלפי חוץ.

אורית פרידמן – מצלמת אתכם ברגעים החשובים באמת

אורית פרידמן היא צלמת מקצועית בעלת תשוקה עזה לעבודתה. היא נהנית לסייע לאנשים להתחבר למצלמה, להוריד את המסכות והמגננות ולהרגיש בנוח בעורם. מלבד זאת, אורית נהנית לקחת חלק באירוע החיים המשמעותיים, המרגשים, המשמחים והחגיגיים ולהנציחם כדי שגם אתם תיהנו להיזכר בהם. אורית תשמח לתעד אתכם בצילומים בסטודיו המאובזר והמשוכלל שלה או לצאת יחד עמכם לטבע כדי למצוא את התמונות הייחודיות, המקוריות והמדליקות ביותר.