אלפי תומכי ישראל ברחבי העולם יקבלו בשבועות הקרובים חבילות מוצרים מיו"ש והגולן - 0404
+
אלפי תומכי ישראל ברחבי העולם יקבלו בשבועות הקרובים חבילות מוצרים מיו"ש והגולן

אלפי תומכי ישראל ברחבי העולם יקבלו בשבועות הקרובים חבילות מוצרים מיו"ש והגולן

השבוע נערכו יומיים של אריזת מוצרים מיצרנים ביו"ש בחבילות שיישלחו לאלפי תומכי ישראל ברחבי העולם. את האריזה והמשלוח מפעיל ארגון "לב העולם", שייסד עו"ד נתי רום, ומפעיל מערך מתנדבים לשם כך.

נריה מ"לב העולם" מספר על המוצרים הייחודיים שיישלחו בעוד כמה ימים לחו"ל: "החבילות שנארזות היום מכילות מוצרים שונים ומעניינים שמיוצרים מתמרים. הראשון הוא ליקר תמרים, שמגיע מהגולן. יצרני הליקר הם זוג שעלה מאורוגוואי לפני כמה שנים והקימו עסק משפחתי קטן לייצור ליקר תמרים. יש להם מפעל ייצור קטן והם מתגוררים בקצרין. בלתי אפשרי לייצר כמות גדולה של ליקר כזה בפעם אחת ולכן הם מייצרים אותו בכמה נגלות ואנו משווקים את הליקר המיוחד לחו"ל.

יש גם עוגיות תמרים ואגוזים וחטיף תמרים וקשיו, שמיוצרים גם הם בעסק משפחתי קטן שהלך וגדל עם השנים ולפני כשנה עברה המשפחה מהר גילה לגוש עציון וכעת המוצרים מיוצרים שם.

ויש לנו גם סבון נוזלי של "בשמי איתמר" – גם הוא עסק מעניין באיתמר שבשומרון שמייצר מוצרי קוסמטיקה טבעיים, ללא חומרים משמרים וללא אלומיניום".

בין המוצרים שנכנסו לחבילה של החודש הקרוב ניתן למצוא גם שוקולד מ"הולי קקאו" מיישוב פני חבר, תמצית שמן רימונים מכיסופים וסיכה של "לב העולם" משדרות.

בין המתנדבים נמצא זוג מבוגרים תומכי ישראל מסינגפור – שמגיעים לעיתים קרובות לסייע לארגון: "אלו זוג תומכי ואוהבי ישראל בכל נפשם, ומגיעים בכל חודש לעבוד ועם המון רצון לעזור לעם ישראל והיהודים", מספר נריה. "מידי כמה זמן יש לנו קבוצות מסינגפור שמגיעות לסיורים ביהודה ושומרון והם מארחים אותם בביתם שבמעלה אדומים. גם כאשר הם בסינגפור – הם ממשיכים לספר על הארגון, על מדינת ישראל ועל מה שקורה כאן בשטח".

בין האורזים גם קבוצה של בעלי צרכים מיוחדים שמועסקים בשכר. "הם מגיעים לכאן מידי חודש ומסייעים לנו רבות בכל התהליך, מרגע קבלת המוצרים ועד לשליחתם", מספר נריה.

בסופו של תהליך האריזה, שנמשך על פני יומיים, נשלחות החבילות לכשלושים מדינות ברחבי העולם, ביניהן מדינות צפון אמריקה, מדינות במערב אירופה – כמו גרמניה, שוויץ והולנד, אנגליה צרפת ונורבגיה ומדינות נוספות רבות.

"מידי חודש אנחנו מקבלים תגובות", מסכם נריה, "חלקם מודים על החבילה, חלקם מעוניינים לרכוש עוד ממוצר מסויים וחלקם מספרים על כמה סייע להם מוצר קוסמטי כזה או אחר. מידי חודש גדל מספר הרוכשים של החבילות ואנחנו שמחים על זה".