עיריית קריית אתא העניקה 213 מלגות לימודים בסך של כ-150,000 ש''ח לסטודנטים תושבי העיר - 0404
+
עיריית קריית אתא העניקה 213 מלגות לימודים בסך של כ-150,000 ש"ח לסטודנטים תושבי העיר דוברות עיריית קריית אתא

עיריית קריית אתא העניקה 213 מלגות לימודים בסך של כ-150,000 ש"ח לסטודנטים תושבי העיר

בטקס שנערך בשבוע שעבר באודיטוריום הספרייה העירונית, העניקה עיריית קרית אתא מלגות לימודים בסך כולל  של כ- 150,000 ש"ח ללימודים אקדמיים לסטודנטים תושבי העיר. 213 סטודנטים הגישו השנה בקשה לקבלת מלגה וכל הבקשות אושרו ללא יוצא מן הכלל.

הטקס שנערך במעמד ראש העיר, יעקב פרץ וחברי מועצת העיר, כלל את חלוקת המלגות , הופעה של להקת הייצוג "קולות" והרצאה מרתקת של  ד"ר קרן אור חן בנושא קבלת החלטות בצמתים מרכזיים בחיים.

טקס חלוקת המלגות הוא נדבך נוסף בפעילות הענפה של עיריית קרית אתא בנושא החינוך במטרה לסייע לסטודנטים, תושבי העיר בלימודיהם לתארים גבוהים. השנה, נוסף מפעל מלגות נוסף בשיתוף מפעל הפיס ופרח במסגרתו תוענק מלגת לימודים ע"ס 10,000 ש"ח לכל סטודנט לצד התנדבות למען הקהילה בהיקף של כ- 100 שעות ומעלה.

מטרתם של תכניות המלגות אינה רק צמצום פערים בחברה, אלא גם הענקת כלים ממשיים לקידומם של צעירי העיר בכדי לסייע להם להשתלב בחיים האזרחים ולממש את מלוא הפוטנציאל הגלום בהם.

יעקב פרץ, ראש עיריית קריית אתא: "לצד ההישגים החינוכיים המרשימים, אנו עדים לעלייה מתמדת במספר תושבי העיר אשר ממשיכים בלימודים במוסדות להשכלה גבוהה. עידוד ההשכלה הוא חלק מתפיסת עולם לפיה החינוך הוא כלי מרכזי לתהליך שינוי חברתי אשר משפיע על איכות החיים. כאשר אנו מודדים את השינוי המהותי שחל בקרית אתא בשנים האחרונות, ניתן לייחס לתחום החינוך וההשכלה הגבוהה מקום מרכזי בתהליך זה".

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com