שר המדע והטכנולוגיה, ח"כ אופיר אקוניס הגיע לביקור בקריית אתא - 0404
+
שר המדע והטכנולוגיה, ח"כ אופיר אקוניס הגיע לביקור בקריית אתא דוברות עיריית קריית אתא

שר המדע והטכנולוגיה, ח"כ אופיר אקוניס הגיע לביקור בקריית אתא

בשבוע שעבר הגיע שר המדע והטכנולוגיה, אופיר אקוניס ללשכתו של ראש העיר, יעקב פרץ לפגישת עבודה.

בפגישה הציג ראש העיר סקירה מקיפה על העיר הכוללת את מודל התפתחות העיר, מיקומה המרכזי במרחב וגודלה המשמעותי ביחס לשאר הקריות. בנוסף, הוצגו אזורי הפיתוח של העיר בהתאם לתוכנית המתאר בתחומי הבריאות, המגורים, ההשכלה הגבוהה, התחבורה והתעסוקה בעיר. ראש העיר הציג את התוכניות של הקמת קרית מחקר ופיתוח הכוללת מתחם מטרופוליני בו יבנה בית חולים שיעניק מענה רפואי נגיש וזמין לכל האזור כולל אוניברסיטה, מרכז הייטק ותעשיות עתירות ידע.

ח"כ אופיר אקוניס  התרשם מהפעילות הענפה בעיר וציין כי ישנה חשיבות לאומית לחיזוק המובילות הישראלית במדע ובחדשנות ולכן קיימת השקעה של תקציבים תקדימיים כאשר השאיפה היא להנגיש את התחום לכל ילדי ישראל. לדבריו, משרד המדע מתמקד בקידום פרויקטים חדשניים ברשויות המקומיות ביניהם: סל מדע עבור מסגרות חינוך בלתי פורמליות, הקמת תשתיות של מדע וטכנולוגיה, פרויקט מדעניות העתיד, פרויקט להבה וקייטנות מדע מסובסדות בחופשת הקיץ.  

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com