ארדן נפגש עם המסתערבים: ״נמצאים בחזית המאבק בטרור - עוד הוכחה שמג"ב נמצא בחוד הלחימה״ - 0404
ארדן נפגש עם המסתערבים: ״נמצאים בחזית המאבק בטרור – עוד הוכחה שמג דוברות המשטרה

ארדן נפגש עם המסתערבים: ״נמצאים בחזית המאבק בטרור – עוד הוכחה שמג"ב נמצא בחוד הלחימה״

 

השר לביטחון פנים, גלעד ארדן, ערך הערב (חמישי) ביקור ביחידת המסתערבים של מג"ב איו"ש על מנת לעמוד מקרוב אחר יכולותיה המיוחדות של היחידה בתחומי הלוחמה בטרור, הסתערבות ועוד.

אל השר התלוו מפקד משמר הגבול, ניצב יעקב(קובי) שבתאי, מפקד מחוז ש"י, ניצב משה ברקת, ממ"ר מג"ב איו"ש, תת-ניצב יזהר פלד ומפקד ימ"ס איו"ש, סנ"צ צ'.

יחידת המסתערבים היא יחידת עילית של מג"ב. ימ"ס איו"ש הוקמה בשנת 1991 ופועלת בגזרת יהודה ושומרון בתחום הלוחמה בטרור, הפרות הסדר, הפשיעה החמורה, איתור מבוקשים ועוד, באמצעות הסתערבות בשטח פלסטיני עוין ובשימוש באמצעים מתקדמים.

במהלך הסיור, השר שוחח עם הלוחמים והמפקדים, וקיבל סקירה על פעילות היחידה והאמצעים העומדים לרשותה.

השר ארדן פועל יחד עם המפכ״ל אלשייך כדי לחזק משמעותית גם יחידות המשטרה ביו״ש ואת מחוז ש״י כדי שיוכלו לתת מענה טוב יותר לאתגר הייחודי הזה של משטרת ישראל במקביל להעצמת היחידות המיוחדות של המשטרה כדוגמת ימ״ס מג״ב שגם צריכה לתת מענה לטרור היחידים.

גלעד ארדן: ״לוחמי ימ״ס איו״ש נמצאים בחזית המאבק בטרור וזוהי עוד הוכחה שחיל משמר הגבול שאליו משתייכת היחידה, נמצא בחוד הלחימה במאבק אל מול ארגוני הטרור״.

מפקד משמר הגבול, ניצב יעקב (קובי) שבתאי אמר במסגרת שיחה שהתקיימה עם הלוחמים: "השר לביטחון הפנים תורם רבות לחיזוקה של משטרת ישראל ומשמר הגבול.בפעילותכם אתם מסכנים מדי יום את חייכם למען ביטחון ישראל" פנה מפקד מג"ב ללוחמים והוסיף: "רק בשנה האחרונה סיכלה היחידה עשרות פיגועים״.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com