חיזוק מוסדות חינוך מפני רעידות אדמה בעלות של כ- 18 מיליון ש"ח - 0404
+
חיזוק מוסדות חינוך מפני רעידות אדמה בעלות של כ- 18 מיליון ש"ח עיריית קריית אתא

חיזוק מוסדות חינוך מפני רעידות אדמה בעלות של כ- 18 מיליון ש"ח

במסגרת התוכנית הרב שנתית תבצע עיריית קרית אתא עבודות לחיזוק מבני חינוך בעיר מפני רעידות אדמה. במסגרת העבודות ישופצו מבני בתי הספר "ירושלים"  ו"אולפנית שחם"  בעלות כוללות של 6 מיליון ש"ח.

בנוסף, לאחרונה אישר משרד החינוך את הריסת מבנה ביה"ס "נועם" ובנייתו מחדש לאחר שנמצא כי עלות הבנייה עדיפה על חיזוקו. במסגרת העבודות  יבנה מבנה חדש בן 3 קומות  הכולל אולם ומגרש ספורט ענק. המבנה יתפרש על שטח של 3500 מ"ר ויכלול כ- 20 כיתות לימוד. עלות הפרויקט: כ- 12 מיליון ש"ח.

במקביל, התקינה העירייה בבתי הספר בעיר מערכות התרעה מפני רעידות אדמה ומקיימת  לאורך השנה תרגילי היערכות ארציים ומקומיים בשיתוף עם פיקוד העורף ומשטרת ישראל,הכוללים את תרגול המכלולים השונים וטיפול בנזקי תשתיות מים, ביוב, חשמל, כבישים ותחבורה, פינוי נפגעים ומתן שירותי רווחה וסעד לתושבים.

ראש עיריית קרית אתא, יעקב פרץ: "לנושא מוכנות הרשות המקומית בשעת חירום ישנה השפעה ישירה ומידית על מצב הביטחון האישי של התושבים. מדובר בצעד נוסף בו נוקטת העירייה במסגרת היערכותה ואנו נמשיך להשקיע את מירב המשאבים בנושא הביטחון האישי של כל תושב".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com