שיעורים פרטיים לתלמידי קריית אתא בחינם - 0404
+
שיעורים פרטיים לתלמידי קריית אתא בחינם רפי עשור

שיעורים פרטיים לתלמידי קריית אתא בחינם

בימים אלה קיבלו כל תלמידי החטיבות והתיכונים (מכיתה ז' ועד יב') קוד אישי במסגרתו יוכלו לצפות בשיעורים פרטיים מקוונים ללא עלות.

במסגרת מיזם YSCHOOL המופעל במימון עיריית קרית אתא, יקבלו תלמידי העיר גישה ישירה לספריית ענק הכוללת אלפי סרטוני וידאו מגוונים של תחומי הידע ומקצועות הלימוד לבגרויות, אקדמיה ופסיכומטרי. סרטונים אלו נועדו לשימושם של תלמידים הזקוקים לעזרה או להתקדמות בחומר הלימוד וידם אינה משגת מסיבות כלכליות, גיאוגרפיות, חברתיות או אחרות. כל סרטון מוגש בטכנולוגיה מתקדמת, אינטראקטיבית עם צוות הכולל את מיטב המורים בישראל.

האתר מאפשר, לצפות בשפע חסר תקדים של סרטוני לימוד שיקלו באופן יסודי על תהליך הלמידה ע"י שיעורי וידיאו קצרים וממוקדים בני 10 דקות שהצפייה בהם יעילה מאוד מבחינה לימודית, ומאפשרת קליטה אפקטיבית יותר של החומר לעומת לימוד אותו נושא בכיתה, בסביבה שעלולה להיות לעיתים רועשת וגדושת הפרעות.

בצד ספריית השיעורים המצולמים יאפשר האתר לקבל גם שיעורים פרטיים, ממורה חי, אונליין. השיעור יתנהל על-גבי המחשב הפרטי של התלמיד, באמצעות מצלמת רשת ופלטפורמה דיגיטלית משוכללת המאפשרת קשר מלא מורה-תלמיד באון-ליין. האתר מציג מערכת שיעורים שממנה התלמיד יכול לבחור את המורה המתאים לו, את השעה המתאימה וכמובן את נושא השיעור. ועדת ההיגוי הכוללת את מנהלי התיכונים המליצה ואישרה את התוכנית והעירייה החליטה לממן את המיזם מתקציב העירייה במטרה להקל כלכלית על ההורים והתלמידים.

מעיריית קרית אתא נמסר כי ההתחברות למיזם האינטרנטי המהפכני הינו חלק ממהפכת התקשוב שמובילה מערכת החינוך בקרית אתא הכוללת בין היתר כיתות חכמות, כיתה דיגיטלית, מחשבים ניידים למורים ולתלמידים, תשתיות תקשוב מתקדמות בבתי הספר ובגני הילדים, אתר "סיסמה לכל תלמיד" ועוד.

יעקב פרץ, ראש עיריית קרית אתא:" פרויקט השיעורים המקוונים יוצר עבור תלמידי העיר פלטפורמה חינוכית יעילה המדברת בשפתם ומותאמת לעידן החדש. אנו שמחים להעניק לתלמידי העיר כלי נוסף ללמידה משמעותית ואפקטיבית המובילה לעלייה בהישגים הלימודיים. מדובר בבשורה אמיתית הן לתלמידים והן להורים ובחיסכון משמעותי של העול הכספי הכרוך במימון שיעורים פרטיים".