פלטפורמת ה-IP-20 של סרגון תשמש את Viettel Peru להרחבת רשת ה- LTE שלה - 0404
+
פלטפורמת ה-IP-20 של סרגון תשמש את Viettel Peru להרחבת רשת ה- LTE שלה אורה בשן

פלטפורמת ה-IP-20 של סרגון תשמש את Viettel Peru להרחבת רשת ה- LTE שלה

סרגון נטוורקס המומחית מספר אחת בשוק רשתות תמסורת אלחוטית (Wireless Backhaul), הודיעה היום כי פלטפורמת ה- IP-20 שלה תיפרס על ידי Bitel, חברה בת של קבוצת התקשורת Viettel הויאטנמית, על מנת להרחיב במהירות את כיסוי רשת ה- LTE שלה ולספק קישוריות רציפה לאוכלוסייה של כחצי מיליון בני אדם בג'ונגלים המבודדים של איקיטוס. פרויקט זה מיועד להגדיל את בסיס המנויים של Viettel Peru ויאפשר לה להחכיר קיבולת באיקיטוס לספקיות סלולריות אחרות.

Viettel Peru תשתמש בפתרונות ובשירותים של סרגון לקיבולת השדרה הראשית של הרשת. פרויקט זה יאפשר ל-  Viettel לשדרג את קיבולת הרשת ולספק ללקוחותיה קישוריות רציפה, על ידי הגדלת קיבולת השדרה הראשית של הרשת מ- 1.2 Gbps ל- 3.2 Gbps. כחלק מהפרויקט, Viettel Peru תטמיע פתרונות תמסורת מסדרת ה- IP-20 למרחקים ארוכים של סרגון על מנת לספק במהירות שירותי אינטרנט בקצב גבוה לאיקיטוס, אזור המאופיין בשטח כפרי בעל תנאים קשים הכולל בין היתר גם ג'ונגלים ונהרות.

"Viettelמחויבת לספק ללקוחותיה שירותים רציפים ואנו רואים בסרגון שותפה אסטרטגית" אמר מר הוי מין תה, סמנכ"ל ב- Viettel Peru. "בנוסף לכך שסרגון מסייעת לנו לשפר את חוויית השירות ללקוחותינו הקיימים על ידי אספקת קישוריות במהירות גבוהה, היא מסייעת גם בשיפור איכות חייהם של אנשים בעלי גישה מוגבלת או ללא גישה לקישוריות אינטרנט כלל. אנו מתכוונים להגדיל באופן ניכר את נתח השוק שלנו בפרו על ידי הרחבת כיסוי הרשת שלנו לאזורים חדשים במהירות ובאמינות, וסרגון מסייעת לנו בכך".

"אנו גאים בעבודה המשותפת שלנו עם Viettel Peru המאפשרת שירותי תקשורת באזורים שעד כה היו בעלי שירות מוגבל" אמר עירא פלטי, נשיא ומנכ"ל סרגון. "פתרונות התמסורת למרחקים ארוכים שלנו נפרסו בהצלחה בתנאי השטח המאתגרים ביותר ברחבי העולם. אנו מכירים בחשיבות עמידות השדרות הראשיות ברשתות תקשורת, ומספקים ארכיטקטורת No Single-Point-of-Failure המאפשרת ל- Viettel לעמוד במחויבותה ללקוחותיה לאספקת קישוריות רציפה. אנו בטוחים כי הפתרונות שלנו יאפשרו ל- Viettel Peru להרחיב את עסקיה ולספק יותר קיבולת ושירותים ליותר לקוחות".