פרויקט צרפתי באגמים באשקלון מושך ביקושים בעיקר מצד משפרי דיור מהעיר - 0404
+
פרויקט צרפתי באגמים באשקלון מושך ביקושים בעיקר מצד משפרי דיור מהעיר וויופוינט

פרויקט צרפתי באגמים באשקלון מושך ביקושים בעיקר מצד משפרי דיור מהעיר

חברת צרפתי שמעון, משווקת ובונה באשקלון את פרויקט "צרפתי באגמים" המוקם בשכונת אגמים בעיר, מדווחת על מגמה חדשה של רכישת דירות בפרויקט על ידי משפרי דיור מהעיר עצמה. עד לאחרונה הפרויקט אופיין  בביקושים רבים בעיקר בקרב זוגות צעירים מהעיר עצמה, זוגות צעירים לצד משפרי דיור מערים סמוכות דוגמת אשדוד, יבנה וראשל"צ, ומשפרי דיור מנס ציונה. ובחברה מדווחים כי לאחרונה הפרויקט זוכה לביקושים ערים מצד משפרי דיור מאשקלון עצמה.

לדברי סיניה רוקח, מנהלת המכירות בחברת צרפתי שמעון "בתחילת הדרך תושבי אשקלון הדירו את רגליהם מהשכונה מכיוון שהאזור לא נחשב לאטרקטיבי, והפרויקט משך ביקושים בעיקר מערים סמוכות. ככל שעבודות התשתית מתקדמות והפרויקטים החדשים נבנים בה, השכונה הפכה למבוקשת גם בקרב תושבי העיר, בעיקר על ידי משפרי דיור שמעוניינים לשדרג את מגוריהם ולהישאר בגבולות הגזרה המוניציפאליים של אשקלון".

פרויקט "צרפתי באגמים" כולל 255 יח"ד ומוקם בשלושה שלבים.

מכירתו של שלב א' הסתיימה, ובימים אלו משווק שלב ב'. בשלב ב' תמהיל הדירות מגוון וכולל דירות 4, 5 חדרים מרווחות, דירות גן רחבות ידיים ופנטהאוזים מפוארים. הדירות תוכננו על ידי משרד שפייזמן אדריכלים באופן פונקציונאלי לטובת מקסום שטח החללים הפנימיים ותוך הקפדה אדריכלית על הפרטים הקטנים ביותר.

שכונת אגמים הממוקמת בדרום העיר אשקלון מהווה מוקד משיכה לאלפי זוגות צעירים ומשפחות צעירות המעוניינות לגור בשכונה חדשה המציעה איכות חיים גבוהה במחירים שפויים. מדובר בשכונה הגדולה ביותר שנבנית כיום בעיר והיא עתידה לאכלס כ- 13,000 בתי אב.

בלב השכונה, במרחק הליכה מהפרויקט יוקם פארק  אקו ספורט לפעילויות של ספורט ימי יבשתי ומוטורי. הריאה הירוקה מתוכננת על שטח של  כ- 770 מ"ר והינה בפיתוח עירוני, ובמרכזה אגם גדול. בפארק יפותחו מסלולי ריצה, מגרשי משחקים, מתקני כושר וספורט ימי באגם לרווחת תושבי השכונה.