תושב השטחים הועסק בשיפוצים, גנב תכשיטים מבעלת הבית ונעצר - 0404
+
תושב השטחים הועסק בשיפוצים, גנב תכשיטים מבעלת הבית ונעצר דוברות המשטרה

תושב השטחים הועסק בשיפוצים, גנב תכשיטים מבעלת הבית ונעצר

אמש (ראשון), בשעות הצהריים התקבל דיווח במוקד המשטרה מתושבת יישוב הסמוך לירושלים, לפיו עת ששבה לביתה הבחינה כי ככל הנראה ביתה נפרץ ונגנבו ממנו תכשיטים רבים בעלי ערך כספי וסנטימנטלי רב. עם הגעת השוטרים לישוב, דיווחה להם האישה כי חושדת באחד הפועלים שמועסק אצלה בתיקון חיצוני של הבית. 

השוטרים שאיתרו את הפועל, ערבי תושב השטחים, בן 48, לאחר תחקור קצר איתרו את התכשיטים כשהם מוחבאים במקום מסתור, שם עפ"י החשד החביא אותם.

השוטרים השיבו את התכשיטים לידיה של האישה, שהודתה להם על פעולתם המהירה והשבת רכושה. החשוד נעצר והובא לחקירה במחלק הפשעים בתחנת לב הבירה בחשד להתפרצות למגורים. במהלכה נקשר למיוחס לו.

מהחקירה עולה, כי החשוד הועסק ע"י האישה בתיקונים חיצוניים של ביתה, ועת שלא הייתה בבית, עפ"י החשד הבחין בתכשיטים הנמצאים בחדרה של האישה, אליו עפ"י החשד פרץ דרך החלון, גנב התכשיטים והחביא אותם במטרה לאסוף אותם בשלב מאוחר יותר.

היום, תוך פחות מיממה יוגש כתב אישום כנגד החשוד ע"י תביעות משטרת ישראל בגין התפרצות למגורים, במסגרתו תבקש המשטרה להאריך מעצרו עד תום ההליכים נגדו.

תגובה מהירה ונחושה של שוטרי הסיור להגיע לחקר האמת ולהשיב רכושה של האישה בשילוב חקירה מקצועית ומהירה בתחנת המשטרה, הבשילו תוך פחות מיממה לכדי כתב אישום כנגד החשוד וכן להשבת רכושה יקר הערך של המתלוננת.