הורחב קניון צים סנטרס במעלות בעלות של 50 מיליון ש"ח - 0404
+
הורחב קניון צים סנטרס במעלות בעלות של 50 מיליון ש"ח שלמה שרביט

הורחב קניון צים סנטרס במעלות בעלות של 50 מיליון ש"ח

הסתיימה ההרחבה של קניון 'צים סנטרס' במעלות תרשיחא, בעלות כוללת של כ-50 מיליון ש"ח ועל פני שטח של כ-7000 מ"ר. ההרחבה נעשתה על רקע ההצלחה הקמעונאית של הקניון מאז יום הקמתו ובעקבות הביקושים של הרשתות הגדולות לפתוח את סניפיהן בקניון.

קניון צים סנטרס מעלות תרשיחא הוקם לפני כ- 5 שנים, השתרע על פני שתי קומות בשטח כולל של 14,000 מטרים ונמצא בבעלות איש העסקים רני צים. הקניון מושך אליו מידי יום כ-7,000 מבקרים, רבים מהם מאזור הגליל המערבי וחלקם תיירים ומטיילים שמגיעים לאזור.

בצים סנטרס מעלות תרשיחא ניתן למצוא למעלה מ- 50 חנויות מהרשתות האופנה והמזון מהמובילות בישראל ביניהן, קסטרו, פוקס, תמנון, דלתא, אלדו, הודיס, מגנוליה, קרולינה, גלי, ארומה, יינות ביתן ועוד. עם הרחבת הקניון, יפתחו חנויות מובילות נוספות ביניהן, שילב, פוקס הום, מאניה, שבילים, יין בעיר ועוד.

בנוסף לרשתות המזון והאופנה, צים סנטרס מעלות תרשיחא מציע שירותים רבים ביניהם; קופת חולים כללית, מכבי, בנק הפועלים, מזרחי טפחות, סופר פארם וג'ימבורי ללא תשלום. לחברה ארבעה מרכזים פתוחים נוספים, בבית שאן, נתיבות וערד ומרכז נוסף נבנה על מחלף אייל בכביש 6.

ראש עיריית מעלות תרשיחא, שלמה בוחבוט אמר כי "אנו מברכים על הגעת רשתות חדשות לעיר כמו שילב, פוקס-הום ויין בעיר ושמחים לראות את ההיענות הגוברת מצד חברות גדולות נוספות במשק להקים את הסניפים שלהן בעיר. הבעת האמון הזו היא סימן נוסף שמבטא את חוסנה וכוחה הכלכלי של העיר".

מבזקיםלכל המבזקים