הסתיים אכלוס המגדל הראשון בפרויקט "נתיב ים" של קבוצת נתיב פיתוח נדל"ן בקריית ים - 0404
+
הסתיים אכלוס המגדל הראשון בפרויקט "נתיב ים" של קבוצת נתיב פיתוח נדל"ן בקריית ים וויופוינט

הסתיים אכלוס המגדל הראשון בפרויקט "נתיב ים" של קבוצת נתיב פיתוח נדל"ן בקריית ים

קבוצת נתיב פיתוח נדל"ן, המקימה את פרויקט "נתיב ים" הכולל בשלב א' 2 מגדלים בני 17 קומות ו-145 דירות, ובשלב ב' 2 מגדלים נוספים בני 17 קומות ו-150 דירות, מדווחת כי הסתיים האכלוס של המגדל הראשון בפרויקט.

בימים אלו משווק המגדל השלישי בפרויקט. תמהיל הדירות מגוון ורחב מעבר לרגיל, וכולל דירות 3, 4, 4.5, 5 ופנטהאוזים מרווחים במיוחד. הפרויקט נהנה מנגישות לתחנת הרכבת והמטרונית.  המגדל השני נמצא היום בשלבי בניה מתקדמים.

שמחה גרידינגר, יו"ר ובעלים של קבוצת נתיב פיתוח ציין כי "הפרויקט זכה לביקושים גבוהים בקרב זוגות צעירים בזכות המחיר שהינו בר השגה. אם נוסיף לזה את העובדה שהפרויקט מהווה את הבניה החדשה היחידה בעיר – הרי שמדובר במוצר מנצח, ואנחנו רואים זאת גם בביקושים והמכירות של המגדל השלישי".

הפרויקט, המהווה המשך לשכונת פסגת ים הנחשבת ליוקרתית ביותר בקרית ים, הוא מתחם מגורים עצמאי שאמור לכלול בסופו של דבר 4 מגדלים, ובמרכזו יוקם פארק רחב ידיים עם פינות משחק, שבילי גישה והצללה, מרחבים ירוקים ועוד.  בנוסף יכלול הפרויקט מרכז מסחרי שכונתי לנוחות התושבים. הרוכשים בפרויקט יהנו משירותי קהילה ותשתיות הקיימים בשכונה.