כיתת מחשבים חדישה ומתקדמת לתלמידי בית שאן במסגרת פרוייקט "סיסמה לכל תלמיד" - 0404
+
כיתת מחשבים חדישה ומתקדמת לתלמידי בית שאן במסגרת פרוייקט "סיסמה לכל תלמיד" עיריית בית שאן

כיתת מחשבים חדישה ומתקדמת לתלמידי בית שאן במסגרת פרוייקט "סיסמה לכל תלמיד"

הראש בחינוך. עיריית בית שאן גייסה שוב את מיזם "סיסמה לכל תלמיד" לטובת  קידום החינוך הדיגיטלי בבתי הספר בעיר. השבוע הוענקה לבית ספר "מאיר המתחדש" תרומה של 12 עמדות מחשב מתקדמות, ידידותיות לסביבה וחסכוניות. עמדות המחשב, אשר מצטרפות לכיתת המחשבים הקיימת בבית הספר, ישמשו את התלמידים לביצוע פעילויות מתוקשבות מעשירות וערכיות תוך פיתוח אוריינות מחשב ומידע.

לרגל ציון 70 שנה למדינת ישראל ולעיר בית שאן, מתמקדים בתי הספר בעיר באמצעות מיזם "סיסמה לכל תלמיד" בהיכרות עם הפסיפס האנושי במדינה. מדובר בפעילות מיוחדת במסגרת הנושא "70 פנים לפסיפס האנושי במדינת ישראל", תוך העצמת ערכי הסובלנות, קבלת השונה, נתינה ולקיחת אחריות אישית וחברתית. התלמידים מבצעים מגוון פעילויות מתוקשבות בכלים דיגיטליים מתקדמים במהלכן הם לומדים על המגזרים והתרבויות המרכיבים את המדינה ועל אוכלוסיית בעלי המוגבלויות ושילובם בחברה באופן שוויוני.

מנכ"לית המיזם, הגברת מגי אסייג ציינה השבוע: "בית הספר 'מאיר המתחדש' שחרט על דגלו התחדשות בכל התחומים, מקדם זה שנים חינוך דיגיטלי בכותלי בית הספר. אנו מברכים על הזכות לאפשר לתלמידים התנסות מעשית בכלים מתקדמים תוך הקניית המיומנויות הנדרשות לבוגר בית הספר במאה ה-21".

מיזם "סיסמה לכל תלמיד", מייסודה של החברה לישראל, כיל וקבוצת XT, מספק שירותים, תשתיות ופעילויות מגוונות וערכיות לכ-100,000 משתמשים בכ – 200 בתי ספר מרחבי הארץ – ממבואות חרמון שבצפון ועד אילת שבדרום.

ראש העיר רפאל בן שטרית הודה לתורמים ואמר כי תרומות המחשבים שמוענקים לתלמידי העיר במסגרת המיזם המבורך 'סיסמה לכל תלמיד' הם תוספת חשובה שמהווה חלק מהמאמצים ומהמשאבים שמשקיעה העיר בתלמידיה. "לא בכדי טבענו את האמרה 'הראש בחינוך והחינוך בראש', כדי להמחיש את החשיבות העליונה שאנחנו מייחסים לתחום החינוך, האוריינות, ההעשרה וההעצמה של כלל התלמידים. אני בטוח כי המחשבים יאפשרו ביצוע פעילויות מתוקשבות חיוניות ויעשירו את התלמידים בידע ובערכים", אמר בן שטרית.