נתניהו: ״שוקן כינה אותי וכמה שרים כ״רוצחים בחליפות״ - לא היו כתבות, לא דרישות לחקירות - שום דבר״ - 0404
+
נתניהו: ״שוקן כינה אותי וכמה שרים כ״רוצחים בחליפות״ – לא היו כתבות, לא דרישות לחקירות – שום דבר״ 0404

נתניהו: ״שוקן כינה אותי וכמה שרים כ״רוצחים בחליפות״ – לא היו כתבות, לא דרישות לחקירות – שום דבר״

ראש הממשלה בנימין נתניהו תקף את תקשורת השמאל שדילגה על אמירתו הקשה של מו״ל עיתון הארץ, לאחר שכינה את ראש הממשלה ושרים בממשלה בכינוי רוצחים בחליפות״, כאשר התייחס לנושא המסתננים.

נתניהו, התייחס לנושא ותקף את התקשורת: ״בשבוע שעבר ראיתי ציוץ בטוויטר של מו״ל הארץ עמוס שוקן. הוא התייחס למדיניות הממשלה להוצאת מסתננים בלתי חוקיים ממדינת ישראל והכותרת ששוקן בחר לתת לציוץ הזה היא: ״רוצחים בחליפות״. כך הוא כינה את ראש ממשלת ישראל, אותי, וכמה וכמה מהשרים שיושבים סביב שולחן הממשלה.

‏אני מנסה לדעת מה הייתה התגובה לו הייתה אמירה כזאת אל מול איש ציבור מהמחנה האחר? אתם יכולים לדמיין לבד. במקרה הזה לא הייתה שום תגובה. לא היו דרישות לחקירות, לא היו דרישות לגינויים, לא פנו לאישי ציבור, לא היו כתבות, לא היו שידורים מיוחדים. שום דבר 

‏כך גם עם דברים נוראיים כמו הצגת חברי כנסת כקופים. שום תגובה! אז לכל המטיפים לנו, חגיגת הצביעות שלכם והמוסר הכפול שלכם פשוט זועק לשמיים. אני אומר לכל המטיפים לנו – אל תטיפו לנו״.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com