עיריית בית שאן חתמה על הסכם שיתוף פעולה עם חברת WishTrip - 0404
+
עיריית בית שאן חתמה על הסכם שיתוף פעולה עם חברת WishTrip עיריית בית שאן

עיריית בית שאן חתמה על הסכם שיתוף פעולה עם חברת WishTrip

בית שאן היא הראשונה מערי ישראל שחתמה על הסכם שיתוף פעולה עם חברת Wishtrip (וויש טריפ) שפיתחה אפליקציה מתקדמת בתחום התיירות.

חברת WishTrip משיקה בימים אלה אפליקציה חדשנית ויחידה מסוגה בעולם המאפשרת לכל מטייל המגיע לעיר לקבל מידע אודות מוקדי עניין ולקבל מסלולי טיול בעיר, להקליט מסלול משלו והכל בצורה קלה ונוחה.

אפליקציית WishTrip היא אפליקציה שתסייע לתיירים הרבים הפוקדים את העיר בית שאן להתמצא בה, להגיע בקלות לכל מקום בה, ובכך לאפשר להם למצות באופן מיטבי את השהייה בה. האפליקציה גם מחברת בין אתרים ומוקדים אטרקטיביים באזור. היא מייצרת ברושור דיגיטלי החוסך ולמעשה מייתר את הצורך בהדפסת מפות וחומרים כתובים, ובכך היא משפרת באופן משמעותי את חווית הטיול בעיר בית שאן.

במסגרת שיתוף הפעולה עם עיריית בית שאן הוקם באפליקציה עצמה אתר ייחודי לעיר בית שאן הכולל נקודות עניין שונות בעיר ומסלולי סיור בין הבתים והמבנים ההיסטוריים, לרבות ראיונות וסיפורים של תושבי העיר. כמו כן, הוקלט מסלול מדהים המנגיש ומזמן אפשרות לערוך סיור מרתק בין המבנים ההיסטוריים של העיר.

מערך הדוברות בעירייה סיכם על ההתקשרות עם חברת וויש טריפ על בסיס win win לחשיפת האפליקציה והשימוש בה בקרב התושבים והמטיילים. בהמשך מתכוונת העירייה לצאת בקמפיין שילוט ברחבי העיר שיעודד את המבקרים בעיר להשתמש באפליקצייתWishTrip  וליהנות יותר מכל מה שיש לעיר בית שאן להציע.

עילום אביגדורי, מנהל WishTrip צפון מציין: "אני גאה ונרגש משיתוף הפעולה עם עיריית בית שאן שמוכיחה לכולם כי היא עושה הכל כדי לסייע ולפתח את העסקים והתיירות שבה. אנו מזמינים את תושבי העיר ואורחיה להוריד את האפליקציה, להצטרף לחוויה חדשה בעולם התיירות וליהנות מחוויה מיוחדת במינה". 

ראש העיר, רפאל בן שיטרית, בירך על שיתוף הפעולה ואמר כי מדובר בשיתוף פעולה אידיאלי שבו "התועלת שלנו מההסכם היא עצומה. העירייה לא רק מסתגלת אל אתגרי המאה ה- 21 אלא מטמיעה בשירותים שהיא מספקת לתושביה טכנולוגיות מתקדמות המשדרגות את השירות לאין שיעור. אני משוכנע שהמערכת החדשה תקל על התיירים, מהארץ ומחו"ל, להתוודע אל כל האטרקציות התיירותיות שהעיר מציעה", ציין בן שטרית.