נתניהו: “דוחה על הסף התקפות ארסיות עליי ועל שותפים בממשלה כרוצחים בחליפות" - 0404
נתניהו: “דוחה על הסף התקפות ארסיות עליי ועל שותפים בממשלה כרוצחים בחליפות עמוס בן גרשום, לע"מ

נתניהו: “דוחה על הסף התקפות ארסיות עליי ועל שותפים בממשלה כרוצחים בחליפות"

ראש הממשלה בנימין נתניהו נכח בטקס אזכרה ממלכתי לדוד בן גוריון ז"ל בשדה בוקר ובין דבריו,התייחס לנושא איראן, המסתננים ועל שיתוף הפעולה של ישראל עם מדינות ערב.

נתניהו: "שיתוף הפעולה הפורה שלנו עם מדינות ערב בדרך כלל הוא שיתוף פעולה סמוי, אבל אני מאמין שהקשרים איתם יוסיפו להבשיל ואני מאמין שהם יישאו פירות להרחבת מעגל השלום. בסופו של דבר זה יקרה, כי זה קורה כל הזמן מתחת לפני השטח.

מי שמבקש לפגוע בנו -אנחנו פוגעים בו. מי שחותר להעמיד אותנו בסכנת כליה – שם נפשו בכפו. הבהרנו פעמים רבות שלא נשלים עם נשק גרעיני בידי איראן וגם לא נאפשר התבססות של כוחות איראניים בסמוך לגבולנו, באזור סוריה בכלל, ובכל מקום אחר. בזכות עמל הדורות יצרנו יש מאין, ולא ניתן להפוך את ה'יש' – לאין.

הגדר שהקמנו לא רחוק מכאן בגבול מצרים, בלמה כליל את גלי המסתננים הבלתי חוקיים לארצנו וגם לנגב ואנחנו נחושים להוציא את אלה שנכנסו לכאן באופן בלתי חוקי ולהוציא אותם באופן חוקי.

אני דוחה על הסף את ההתקפות הארסיות עליי ועל שותפים בממשלה כרוצחים בחליפות. אמרתי רק לאחרונה – יכולים להסכים, יכולים גם לא להסכים. אבל צריך לעשות זאת בצורה מכבדת והכלל הזה חל על כולם".

עמוס בן גרשום, לע"מ

עמוס בן גרשום, לע"מ

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com