חוטובלי צודקת ורוב יהודי ארה״ב מסכימים עימה - לא צריך לחשוש מהצגת האמת! - 0404
חוטובלי צודקת ורוב יהודי ארה״ב מסכימים עימה – לא צריך לחשוש מהצגת האמת! יח״צ

חוטובלי צודקת ורוב יהודי ארה״ב מסכימים עימה – לא צריך לחשוש מהצגת האמת!

זה נהיה סטייל. כל אחד יוצא מגדרו כדי לנסות ולהגיב בחומרה רבה יותר כנגד דבריה של סגנית שר החוץ, ציפי חוטובלי. כאשר הנשיא רובי ריבלין בעצמו יוצא נגד הדברים, הרי שנדלק אור אדום. גם ראש הממשלה יצא נגד הדברים וכמובן המחנה הציוני. כולם טועים, כולם פוגעים בחוטובלי שעושה עבודה מצוינת ובעצם מייצגת דעת רבים.

פתאום נולדה הגדרה לכל יהודי ארצות הברית – ״יהדות ארה״ב״. כך נוח לכולם להציג את הדברים, במיוחד לשמאל הישראלי. את האמת צריך לשים על השולחן. רוב יהודי ארה״ב מתנגדים לאותם אלה שכיוונה אליהם ציפי חוטובלי. היא כיוונה בדיוק לאותם רפורמים המנסים לפגוע ביהדות, במסורת היהודית ולבצע כאן הפיכה. בדיוק אליהם היא כיוונה.

ומה אמרה חוטובולי בראיון ברשת i24news? היא ציינה כי בין יהודי ארה״ב כאלה שאינם שולחים את ילדיהם להלחם עבור ארצם ועל כן מעורבותם כאן לא יכולה להיות אמיתית. ״רובם חיים חיים נוחים למדי. הם לא מרגישים איך זה להיות תחת התקפת טילים ואני חושבת שחלק מזה זה לחוות את הדברים שישראל מתמודדת איתם באופן יומיומי״ – אמרה וצדקה! חוטובלי הוסיפה וציינה לגבי התערבות הרפורמים מארה״ב בנושא מתווה הכותל ורחבת הכותל ״עזרת ישראל״ שרוב הזמן נותרת ריקה: ״הסיבה שהיא ריקה היא שרוב הזמן האנשים האלה בכלל לא מעוניינים לבוא לכותל״. אמרה וצדקה!

רוב מוחלט של יהודי ארה״ב כלל אינם מתרגשים מדברי חוטובלי, שכוונו, כאמור, לרפורמים שבחבורה – אותם אלה העושים נזק רב לדת ופוגעים במסורת. אליהם ורק אליהם היא כיוונה. רוב יהודי ארה״ב סבורים וחושבים בדיוק כמו חוטובלי.

כזכור, בחדשות 0404 צוטטו יהודים בארה״ב שהבהירו כי הם נגד מתווה הכותל ונגד רעיונות הזויים המבקשים לפגוע בדת. הם בעצמם הבהירו כי ההגדרה ״יהדות ארה״ב״ היא הגדרה מנותקת מהמציאות, ככל שהיא מנסה לכרוך לרוב היהודים בארה״ב את היהודים הרפורמים.

גם פורום הרבנים (כ-1,000 רבנים מארה״ב) יצאו נגד אותם רפורמים – בדיוק כפי שציפי חוטובלי יצאה.

חוטובלי לא צריכה להתרגש מאלה המייצרים כותרות כדי לקושש עוד כמה מילים ולייקים. הלייקים, במקרה הזה, מגיעים בעיקר מהשמאל ולא מרוב העם השפוי בישראל.

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]om