עורך דין לדיני תעבורה «
+
עורך דין לדיני תעבורה יח״צ

עורך דין לדיני תעבורה

ביצעתם עבירת תנועה קשה ובעיני רוחכם אתם רואים עצמכם כלואים מאחורי סורג ובריח? איש המפתח לחילוצכם מהתסריט עוכר השלווה הזה הוא עורך דין תחבורה.

 אין ספק כי ייעוץ עמו, גם אם אינכם מתכוונים שהוא ייצג אתכם במשפט, עשוי להיות קריטי לגביכם.  מעורבותו של איש המקצוע עשויה לעשות את ההבדל שבין הרשעה לבין זיכוי.

חשיבות הייעוץ הראשוני, קרוב ככל שניתן מרגע שנתפסתם על ידי שוטר, היא  בכך כי לדברים שאתם עלולים להגיד במעמד מלחיץ ומבהיל זה עלולה להיות השפעה על ההחלטה שתתקבל לגביכם. הודאה באחריותכם תשחק לידי התביעה.

עורך דין תחבורה מנוסה, מאומן ומיומן בייצוג נאשמים ובהגנה עליהם יכול, במקרים מסוימים, לחלץ אתכם מהרשעה גם לאחר הודאה ראשונית באחריותכם ביצוע העבירה שניתנה בעת המעצר על ידי שוטר.

מדוע חשוב להסתייע בשירותיו של עורך דין תעבורה?

  1. בפגישה ראשונית (רבים לא גובים כסף תמורתה) הוא יציג לכם את המצב לאשורו שבו אתם נמצאים לאחר קבלת הדו"ח.
  2. פעמים רבות עורך דין יכול להאיר את עיניכם לגבי הזכויות המוקנות לכם בחוק.
  3. הוא יכול להסביר לכם באופן מפורט על שלבי ההליך המשפטי ובהינתן פסק דין- לערער על חומרת העונש.
  4. הוא יכול להצביע על פרטים מסוימים בדו"ח שכתב השוטר בזירה, למצוא דופי ופגמים בהתנהלותו, לערער על תקינות מכשיר הינשוף ( במקרים שבהם אתם חשובים בנהיגה בשכרות) ולהטיל ספק במהימנות הבדיקה בכלל ובממצאיה בפרט.
  5. עורך דין תעבורה מכיר לפני ולפנים את חוקי התעבורה ויכול למצוא בהם פרצות ולנצלן לטובת מרשו.

מקרים קשים המחייבים ייעוץ עם עורך דין תעבורה

כוחו של עורך דין תעבורה להפחית מחומרת העונש ואף להביא לזיכוי מוחלט הופכים את ההסתייעות בשירותיו לכדאית ולא אחת- להכרחית. חשיבות ייצוגו אתכם גוברת במקרים קשים כגון מעורבותכם בתאונת דרכים עם נפגעים (קל וחומר כאשר אתם מואשמים בגרימתה). גם לעבירות תנועה חמורות, אשר כתוצאה מכם עלול להישלל רישיונכם לתקופה לא מבוטלת ונקודות חובה יירשמו לכם, יש חשיבות גדולה לשכירת שירותיו של עורך דין תחבורה.

התלות של רבים מאתנו לרכב שבבעלותם או ברשותם היא קריטית לקיום שגרת חיים בכלל וליכולת לעבוד ולהתפרנס. שלילת יכולת הניידות שלהם עלולה לגרום לקשיים רבים בכל מישורי החיים. מיצוי סיכוי לזיכוי על ידי עורך דין הוא שירות נדרש וחיוני, שאינו סובל דיחוי, שאנשים שהוגש נגדם דוח על עבירת תנועה חמורה בכלל ועל מעורבותם בתאונת דרכים עם נפגעים בפרט, לא יכולים להרשות לעצמם לוותר עליה.

בשורה התחתונה: אם ביצעתם עבירת תנועה חמורה ואתם חשים חסרי אונים ומיואשים, דעו כי זה לא סוף העולם. עורך דין תעבורה יכול להאיר לכם את המנהרה החשוכה באור של תקווה. חשוב ומומלץ להסתייע בשירותיו המקצועיים.